Samsung Galaxy S21 FE, One UI 4.0 İle Çıkış Yapacak

blank
Samsung Galaxy S21 FE, One UI 4.0 İle Çıkış Yapacak

İçerik: Samsung Galaxy S21 FE, One UI 4.0 İle Çıkış Yapacak

Samsung Galaxy S21 FE, One UI 4.0 İle Çıkış Yapacak:

Samsung Galaxy S21 FE geçmişte birçok kez sızdırıldı. Güney Koreli akıllı telefon markasının resmi duyurusu öncesinde, yeni bir rapor şimdi Samsung Galaxy S21 FE’nin Google’ın en son işletim sistemi Android 12 tabanlı One UI 4.0 ile piyasaya çıkacağını iddia ediyor. Telefonun daha önce bu yıl halefi olarak piyasaya sürüleceği tahmin ediliyordu. Galaxy S20 FE’ye. Ancak son sızıntılar, Samsung Galaxy S21 FE’nin artık CES (Tüketici Elektroniği Fuarı) 2022’de piyasaya sürüleceğini gösterdi.

SamMobile tarafından hazırlanan bir rapora göre, Samsung Galaxy S21 FE, en son Android 12 tabanlı One UI 4.0 güncellemesi üzerinde çalışacak. Bununla, yakında çıkacak olan Galaxy S21 FE’nin, Android’in kullanıma sunulmasına kadar işletim sistemi yükseltmeleri alacak diğer Samsung telefonlarına da katılacağı bildiriliyor.

Samsung, yeni temalar, renk paletleri ve gizlilik ayarlarıyla bu yıl Eylül ayında One UI 4 güncellemesinin Android 12 tabanlı genel beta sürümünü yayınladı. Samsung, Galaxy S21, Galaxy S21+ ve Galaxy S21 Ultra dahil olmak üzere Galaxy S21 serisinde yeni Android dış görünümünün resmi sunumuna başladı. Güncelleme, Aralık ayında çok sayıda Samsung telefonuna ulaşacak. Kararlı güncelleme, daha fazla özelleştirme seçeneği getirecek ve klavyede yeni widget’ların yanı sıra çok çeşitli emoji özellikleri, GIF’ler ve çıkartmalar sunacak. Yeni Android dış görünümünün gizlilik özellikleri, bir uygulama kameraya veya mikrofona erişmeye çalıştığında uyarıları içerecek.

Önceki sızıntılar, Samsung Galaxy S21 FE’nin farklı pazarlarda hem Snapdragon 888 hem de Exynos 2100 SoC ile geleceğini gösteriyor.

Samsung Galaxy S21 FE, 120Hz yenileme hızına sahip 6,4 inç full HD+ (1,080×2,340 piksel) AMOLED ekrana sahip olacak. 12 GB RAM ve 256 GB’a kadar depolama alanı paketlediği söyleniyor. Telefonun 64 megapiksel üçlü kamera kurulumuna sahip olması ve ön tarafında 32 megapiksel selfie kamerası olması bekleniyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung Galaxy S21 FE, One UI 4.0 İle Çıkış Yapacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör