Asus, 13 Aralık’ta Yeni Chromebook Modelini Tanıtacak

blank
Asus, 13 Aralık'ta Yeni Chromebook Modelini Tanıtacak

İçerik: Asus, 13 Aralık’ta Yeni Chromebook Modelini Tanıtacak

Asus, 13 Aralık’ta Yeni Chromebook Modelini Tanıtacak:

Şirket Perşembe günü yaptığı açıklamada, askeri düzeyde dayanıklılığa sahip Asus Chromebook’ların 13 Aralık’ta piyasaya sürüleceğini duyurdu. Tayvanlı teknoloji devi ayrıca, 14 Aralık’ta yapılması planlanan bir sanal lansman etkinliğinde içerik oluşturucular için dizüstü bilgisayarları tanıtacağını söyledi. Asus, Chromebook lansmanı için Flipkart ile bağlantı kurduğunu ancak içerik oluşturucu serisi hakkında böyle bir bilginin olmadığını söyledi. Asus, Ağustos ayında öğrenciler için 2’si 1 arada bir seçenek olarak Chromebook Detachable CZ1 dizüstü bilgisayarı piyasaya sürdü.

Asus’un bir tweet’ine göre, yeni Chromebook seyahat için tasarlandı ve askeri seviyede dayanıklılıkla gelecek. Flipkart’ta 13 Aralık’ta saat 12’de piyasaya sürülecek. Dayanıklılığıyla ilgili ayrıntıların yanı sıra, dizüstü bilgisayarın güçlü performans ve harika bir pil ömrüne sunduğu söyleniyor.

Başka bir tweet’te şirket, yaratıcıları hedefleyen “Asus ürünlerinin” lansmanını yaptı. Bu dizüstü bilgisayarlar, şirketin Facebook ve YouTube kanallarında canlı olarak yayınlanacak, 14 Aralık’ta saat 12.00’de gerçekleşmesi planlanan sanal bir etkinlikte piyasaya sürülecek. Bu makineler, bir OLED ekran dahil olmak üzere birinci sınıf donanımla donatılacak.

Şirket ayrıca bu yıl Temmuz ayında Flipkart ile ortaklaşa Asus Chromebook Flip C214, Chromebook C423, Chromebook C523 ve Chromebook C223 dizüstü bilgisayar modellerini tanıttı. Bu modeller evden çalışan izleyicilere yönelik modeller olarak ön plana çıkıyor. Chrome OS çalıştırıyorlar ve bir dizi Google uygulaması içeriyorlar.

Şirket ayrıca yakın zamanda çift ekranlı tasarıma sahip ZenBook Pro Duo 15 OLED’i piyasaya sürdü. İkincil ekrana ScreenPad Plus adı verilir. Dizüstü bilgisayar, 10. Nesil Intel Core işlemciler tarafından desteklenmekte ve Nvidia GeForce RTX 3070 grafik kartına sahip. Makine ayrıca etkili soğutma için Asus’un tescilli Aktif Aerodinamik Sistemi (AAS+) ile kullanıcılara sunuldu.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Asus, 13 Aralık’ta Yeni Chromebook Modelini Tanıtacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör