Beklenen Oyun Alan Wake 2, 2023’te Piyasaya Çıkacak

blank
Beklenen Oyun Alan Wake 2, 2023'te Piyasaya Çıkacak

İçerik: Beklenen Oyun Alan Wake 2, 2023’te Piyasaya Çıkacak

Beklenen Oyun Alan Wake 2, 2023’te Piyasaya Çıkacak:

Alan Wake’in ilk kez oyuncuların dikkatini çekmesinin üzerinden on yıldan fazla zaman geçti ve şimdi nihayet oyunun devamının gelişi resmiyet kazandı. The Game Awards’da, Remedy Entertainment’ın 2023’te geleceğini söylediği Alan Wake 2’yi kurmak için ilk dakika uzunluğunda bir oynanış videosu da yayınlandı. Evet, uzun bir bekleyiş olacak, ama en azından geleceğinden eminiz. . Remedy, oyunun PC, Xbox Series X/S ve PS5 için piyasaya sürüleceğini söylüyor.

Bu duyuru, Alan Wake’in yeniden düzenlenip birden fazla platformda piyasaya sürülmesinden birkaç ay sonra geldi ve bu oyun, orijinal oyunda bulunan “Alan Wake’in gece yolculuğu devam edecek” iddiasını içeriyor. Bazıları, yeniden düzenlemeden çıkarılacağına dair spekülasyon yaptı, ancak birçok beklenti yeni yapılan duyurudan sonra gerçekleşmedi.

Alan Wake 2’de ne göreceğimize gelince, fragman bize çok fazla detay vermiyor.

Yayınlanan vide daha çok heyecan verici bir video ve cidden ürkütücü hisler yaratmada harika bir iş çıkarıyor. Şu anda oyun hakkında öğrenilecek fazla bir şey olmasa da, yeniden düzenlenmiş orijinali Xbox One, Series X/S, PS4 veya PS5’te şimdi planlayabilirsiniz. Remedy ayrıca 2022 yazında oyunla ilgili daha fazla detayın paylaşılacağını söylüyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Beklenen Oyun Alan Wake 2, 2023’te Piyasaya Çıkacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör