Dr. Dre, Yeni GTA Oyununda Başrol Olacak

blank
Dr. Dre, Yeni GTA Oyununda Başrol Olacak

İçerik: Dr. Dre, Yeni GTA Oyununda Başrol Olacak

Dr. Dre, Yeni GTA Oyununda Başrol Olacak:

Rockstar Games, GTA Online’ın ‘Contract’ güncellemesiyle yeni bir çevrimiçi hikaye alacağını duyurdu. Ücretsiz güncelleme, 15 Aralık’ta tüm GTA Online oyuncuları için geçerli olacak. Rockstar Games, “The Contract”ın oyuna “bazı çok özel konuk sunucuları” içeren yeni bir radyo istasyonu ekleyeceğini belirtti. Yayıncı ayrıca mevcut radyo istasyonlarının “türünün ilk örneği olan devasa güncellemeler” alacağını söylüyor. Hikaye, GTA V’in üç ana kahramanından birinin dönüşünü görecek.

‘Sözleşme’ güncellemesi, Franklin Clinton’ın Grand Theft Auto V’nin ana hikayesinden dönüşünü içerecek. Rockstar Games’te seslendirme sanatçısı Shawn Fonteno, Franklin rolünü yeniden canlandırıyor. Ancak bu güncellemenin öne çıkan özelliği, bu sefer hikayenin önemli bir parçası olması beklenen rapçi ve müzik yapımcısı Dr. Dre’nin eklenmesi. Dr. Dre daha önce ‘The Cayo Perico Heist’ güncellemesinde küçük bir rol oynamıştı. Yeni GTA Online içeriğinde hikaye Dr. Dre etrafında şekillenecek. Oyuncular, Dr Dre’nin yanlış ellere düşen kayıp telefonunu güvence altına almak için Franklin’in ajansı F Clinton ve Partner’a bir “vahşi yolculuk” yapacaklar.

‘Sözleşme’, ek yan görevlerle birlikte GTA Online’a yeni özellikler getirecek. Ayrıca duyurulan Dewbauchee Şampiyonu ve Enus Jubilee dahil olmak üzere yeni araçları da içerecek. Radyo istasyonlarının bir ton “Dr. Dre’den yeni ve yayınlanmamış özel parçalar ve çok sayıda sanatçıdan oluşan bir dizi” alması bekleniyor. 2015’ten beri solo müzik yayınlamadığı için bu, Dr. Dre hayranları için heyecan verici bir haber. Snoop Dogg Ekim ayında Dr. Dre’nin Grand Theft Auto için şarkılar üretmek üzerinde çalıştığını iddia etmişti.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Dr. Dre, Yeni GTA Oyununda Başrol Olacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör