Final Fantasy VII Remake Intergrade, 16 Aralık’ta PC’ye Geliyor

blank
Final Fantasy VII Remake Intergrade, 16 Aralık'ta PC'ye Geliyor

İçerik: Final Fantasy VII Remake Intergrade, 16 Aralık’ta PC’ye Geliyor

Final Fantasy VII Remake Intergrade, 16 Aralık’ta PC’ye Geliyor:

Beklendiği gibi, Final Fantasy VII Remake Intergrade PC’ye geliyor. The Game Awards’da Square Enix, oyunu 16 Aralık’ta Epic Games Store’da yayınlayacağını duyurdu. Yılın başında duyurulan Intergrade, ilk olarak 10 Haziran’da PlayStation 5’e çıktı. Yuffie’yi içeren yeni bir bölüm eklemenin yanı sıra, geliştirilmiş bağlantı noktası, daha keskin dokular ve daha gerçekçi aydınlatma ve sis efektleri dahil olmak üzere geliştirilmiş grafikler içeriyordu. Final Fantasy VII Remake Intergrade ayrıca bir de tanıtım videosu yayınladı.

Final Fantasy VII Remake, Square Enix tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir 2020 aksiyon rol yapma oyunu. Ve 1997 PlayStation oyunu Final Fantasy VII’yi yeniden yapan planlı bir oyun serisinin ilki. Midgar’ın distopik siberpunk metropolünde yer alan oyuncular, paralı asker Cloud Strife’ı kontrol ediyor.

Oyun, Nisan 2020’de PlayStation 4 için piyasaya sürüldü. Grafikleri, oynanışı, anlatımı ve müziği ile övgü ile olumlu eleştiriler aldı. Eleştirmenler, hikayenin ve irfanının 1997’deki orijinal oyuna ne kadar sadık olduğunu ve oyunun köklerine sadık kalması oyucular tarafından taktir görmüştü. Güncellenmiş savaş sistemi, stratejik unsurları ve görsel zenginlikleri için övgüyle karşılandı. Bununla birlikte, alım, oyunun doğrusallığına ve yan görevlerin tekrarlayan doğasına karşı daha karışık bir oyun olarak görüldü. Final Fantasy VII Remake, üç gün içinde 3,5 milyondan fazla ve Ağustos 2020’ye kadar beş milyondan fazla satarak en hızlı satan PlayStation 4 oyunlarından biri oldu. Ve son olarak PlayStation 5 için geliştirilmiş bir sürüm olan Final Fantasy VII Remake Intergrade yayınlanmıştı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Final Fantasy VII Remake Intergrade, 16 Aralık’ta PC’ye Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör