Huawei Watch D’nin Lansmanı 23 Aralık’ta Yapılacak

blank
Huawei Watch D'nin Lansmanı 23 Aralık'ta Yapılacak

İçerik: Huawei Watch D’nin Lansmanı 23 Aralık’ta Yapılacak

Huawei Watch D’nin Lansmanı 23 Aralık’ta Yapılacak:

Huawei Watch D, bir rapora göre 23 Aralık’ta Çin’de piyasaya sürülebilir. Akıllı saatin, tansiyon monitörü de dahil olmak üzere çeşitli gelişmiş özelliklerle gelmesi bekleniyor. Geçen ay bir haberci tarafından paylaşılan bir görsele göre, giyilebilir cihazlar sağ tarafta iki düğmeli dikdörtgen bir ekranla gelebilir. Geçen ay şirket, 14 günlük pil ömrü, kan oksijen doygunluk sensörü, uyku ve stres izleme özelliklerine sahip Huawei Watch GT Runner’ı piyasaya sürdü.

XDA Developers tarafından hazırlanan bir rapora göre, Huawei Watch D, Samsung Galaxy Watch 4’te bulunana benzer bir kan basıncı monitörüne sahip olabilir. iyileştirmeleri izleyin. Ancak fiyat söz konusu olduğunda Huawei akıllı saatin Galaxy Watch 4’ten daha uygun fiyatlı olması bekleniyor.

Daha önce, bir tipster, Çin mikroblog web sitesi Weibo’da iddia edilen Huawei Watch D’nin bazı tanıtım görüntülerini paylaşmıştı. Görsele göre akıllı saat, Sağlık ve Ev seçeneklerine erişmek için kullanılabilecek iki düğmeli dikdörtgen bir ekrana sahip olabilir. Ek olarak, Huawei Watch D’nin Devlet İlaç İdaresi Sınıf II tıbbi cihaz kayıt sertifikasını zaten aldığı söyleniyor.

Geçen ay, Huawei Watch GT Runner Çin’de piyasaya sürüldü. HarmonyOS’u çalıştırıyor ve dairesel bir 1.43 inç AMOLED dokunmatik ekrana sahip. Bu akıllı saatin sağ tarafında ayrıca iki düğme bulunur ve TruSeen 5.0+ kalp atış hızı izleme, kan oksijen doygunluğu (SpO2) izleme, uyku izleme ve stres izleme gibi çeşitli özellikler sunar. Ayrıca saat, 100’den fazla spor modunu destekler. Akıllı saat normal bir kullanımda 14 güne kadar ve yoğun kullanımda yedi güne kadar dayandığı iddia edilen 451mAh pil kapasitesine sahip olacak.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Huawei Watch D’nin Lansmanı 23 Aralık’ta Yapılacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör