Oppo Find N, İlk Katlanabilir Amiral Gemisi Telefon Oldu

blank
Oppo Find N, İlk Katlanabilir Amiral Gemisi Telefon Oldu

İçerik: Oppo Find N, İlk Katlanabilir Amiral Gemisi Telefon Oldu

Oppo Find N, İlk Katlanabilir Amiral Gemisi Telefon Oldu:

Oppo, bir prototip cihazı tanıttıktan yaklaşık üç yıl sonra ilk katlanabilir akıllı telefonunu tanıttı. Oppo bir basın açıklamasında, Find N’nin “dört yıllık yoğun Ar-Ge ve altı nesil prototip” sonrasında oluşturulan Samsung Galaxy Fold serisindeki bir cihaza benzediğini söyledi. Lansman 15 Aralık’ta Oppo Inno Day’de gerçekleşecek.

Oppo, telefonun tasarımını içeren görüntüler ve video paylaşmak dışında Find N’nin herhangi bir işlemcisini, ekranını veya diğer özelliklerini açıklamadı. Elde iyi hissettiren ve hem açık hem de kapalı konumlarda kullanımı kolay olacak “güzel” bir cihaz vaat etti. Ayrıca, katlanır akıllı telefonların doğasında bulunan herhangi bir ekran kırışması ve dayanıklılık sorununu çözdüğünü söyledi.

Akıllı telefonları katlama konusunda en iyi bilinen şirket, hem Fold hem de Flip cihazlarıyla Samsung olarak biliniyor. Samsung’un Fold serisindeki ana sapmaları çözmesi üç nesil sürdü, ancak en son Fold 3 modelinin hala üzerinde çalışılmaya ihtiyacı var gibi gözüküyor. Oppo, ilk modelini piyasaya sürmeyi bekleyerek, muhtemelen önemli sorunları çözdüğünü hissedene kadar farklı şeyler üzerinde çalışmıştı.

Oppo, Find N’nin yanı sıra, “son teknoloji” bir sinirsel işlem birimi (NPU) ve akıllı gözlüklerle ilgili diğer ürünleri ortaya çıkarmaya hazırlanıyor. İkincisi, muhtemelen geçen yılki, bir USB kablosuyla Android cihazlara bağlanması amaçlanan 0.71 inç OLED panellere sahip geliştiricilere özel Wayfarer tipi gözlükler olan Oppo AR Glass. Şirket yeni modelini “hafife karşı hafif” sloganıyla tanıttı, bu nedenle sadece geliştiricileri değil, tüketicileri hedefleyen hafif modeller olacaklar. Oppo Inno Day 14-15 Aralık tarihleri ​​arasında gerçekleştiği için yakında öğreneceğiz.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Oppo Find N, İlk Katlanabilir Amiral Gemisi Telefon Oldu

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör