Xiaomi 12 Standard Edition, 67W Hızlı Şarj Desteğiyle Gelecek

blank
Xiaomi 12 Standard Edition, 67W Hızlı Şarj Desteğiyle Gelecek

İçerik: Xiaomi 12 Standard Edition, 67W Hızlı Şarj Desteğiyle Gelecek

Xiaomi 12 Standard Edition, 67W Hızlı Şarj Desteğiyle Gelecek:

Xiaomi 12, Xiaomi 12X ve Xiaomi 12 Pro akıllı telefonlarını içermesi beklenen Xiaomi 12 serisi, bir süredir söylentilerin parçası olmuştu. Yeni bir güncellemede, Xiaomi 12 standart sürümünün 2201123C model numarasıyla Çin Zorunlu Sertifikası (3C) web sitesinde görüldüğü bildirildi. Liste, akıllı telefonun şarj türünü de kullanıcılara duyurdu. Xiaomi 12 vanilya modelinin, yeni piyasaya sürülen Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 SoC’ye sahip olduğu şirket tarafından onaylandı. Akıllı telefonların 28 Aralık’ta yapılması planlanan özel bir etkinlikte piyasaya sürülmesi bekleniyor.

3C sertifika sitesinde Xiaomi 12 standart sürümünün listesi, bilinen Çinli bilgi kaynağı WHYLAB tarafından fark edildi. El cihazının sitede 2201123CC model numarasıyla listelendiği bildiriliyor. Sertifika ayrıca görünüşe göre 5G özellikli Xiaomi 12’nin vanilya modelinin 67W hızlı şarj desteği ile geleceğine dair ipuçları veriyor.

Yaklaşan serideki bir diğer model olan Xiaomi 12 Pro, geçtiğimiz günlerde 2201122C model numarasıyla 3C sertifika web sitesinde görüldü. Listede, Xiaomi 12 Pro’nun 120W hızlı şarj için destek alacağı öne sürüldü.

Xiaomi, yaklaşmakta olan amiral gemisi telefonu hakkında henüz herhangi bir ayrıntı açıklamazken, geçmişteki bir sızıntı, şirketin bu ayın sonunda Xiaomi 12 serisini piyasaya sürmeye hazırlandığını gösteriyor.

Xiaomi 12’nin kamera özellikleri zaten çevrimiçi olarak sızdırıldı. Yakışıklı, arka kamera için 50 megapiksel birincil sensöre sahip olacak şekilde yerleştirilmiş. Bununla birlikte, yaklaşmakta olan amiral gemisi akıllı telefonun ayrıca ultra geniş açılı bir lensin yanı sıra bir periskop ve bir telefoto lense sahip olduğu söyleniyor. Telefonun ayrıca full HD+ ekrana ve ekran altı selfie kamerasına sahip olduğu söyleniyor.

Son zamanlarda, Xiaomi 12, Xiaomi 12X ve Xiaomi 12 Pro’nun Çin’in TENAA sertifika sitesinde görüldüğü bildirildi. Xiaomi’nin yaklaşmakta olan amiral gemisi serisi akıllı telefonları, en yeni Snapdragon 8 yonga setlerine sahip iki modele sahip olabilirken, biri Snapdragon 870 SoC’ye sahip olacak.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Xiaomi 12 Standard Edition, 67W Hızlı Şarj Desteğiyle Gelecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör