PC’de PUBG: Battlegrounds Oynamak Artık Ücretsiz Oluyor

blank
PC'de PUBG: Battlegrounds Oynamak Artık Ücretsiz Oluyor

İçerik: PC’de PUBG: Battlegrounds Oynamak Artık Ücretsiz Oluyor

PC’de PUBG: Battlegrounds Oynamak Artık Ücretsiz Oluyor:

Son birkaç yıldır oyun dünyasını kasıp kavuran battle royale çılgınlığını başlatan PUBG: Battlegrounds, birçok rakibi/taklitçisi gibi ücretsiz olarak (F2P) oynanacak. Oyunu ücretsiz olarak oyunculara sunmak, PlayerUnknown’s Battlegrounds olarak piyasaya sürülmesinden yaklaşık beş yıl sonra, 12 Ocak’ta gerçekleşecek.

Oyunu ücretsiz oynayan oyuncular ücretsiz olarak tavuk yemekleri (oyunda kazanılan puanlara tavuk yemeği deniyor) kazanabilecekken, yeni gelenler rekabetçi Dereceli Mod için ödeme yapmak zorunda kalacaklar. Yayıncı Krafton, oyunculara isteğe bağlı bir Battlegrounds Plus yükseltmesi sunacağını da açıkladı. Tek seferlik 13$’lık bir ödeme karşılığında Dereceli ve özel modlara, XP takviyesine, oyun içi öğelere ve diğer avantajlara erişim elde edeceksiniz. Oyun için zaten ödeme yapmış olanlar, Battlegrounds Plus ve ekstra hediyeler alacaklar.

Krafton CEO’su CH Kim, “PUBG: Battlegrounds, battle royale türüne öncülük ettiğinden ve dünya çapında etkili bir oyun IP’si haline geldiğinden, F2P’ye geçiş yapmak ve oyuna yeni oyuncuları davet etmek için mükemmel bir zaman,” dedi. “F2P’ye geçiş, hem yeni hem de deneyimli oyuncuların seveceği içeriklerle PUBG IP’nin kapsamını genişletme yolculuğumuzun bir sonraki adımı.”

Krafton’ın 75 milyondan fazla sattığını söylediği PUBG: Battlegrounds hala son derece popüler. Geçen ay herhangi bir anda, oyunu yalnızca Steam’de ortalama 146.000’den fazla kişi oynuyordu. Bu rakam genellikle yoğun zamanlarda iki katından fazlası anlamına gelitor. Oyunu ücretsiz olarak piyasaya sunmak muhtemelen oyuncu sayısını daha da artıracaktır.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: PC’de PUBG: Battlegrounds Oynamak Artık Ücretsiz Oluyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör