Samsung Galaxy Tab S8’in Renk Seçenekleri Belli Oldu

blank
Samsung Galaxy Tab S8'in Renk Seçenekleri Belli Oldu

İçerik: Samsung Galaxy Tab S8’in Renk Seçenekleri Belli Oldu

Samsung Galaxy Tab S8’in Renk Seçenekleri Belli Oldu:

Samsung’un iki tablet seti üzerinde çalıştığına inanılıyor ve bu tabletlerin Galaxy Tab S8 ve Galaxy Tab A8 olması bekleniyor. Bu tabletlerin bu ay içinde herhangi bir zamanda resmi olarak duyurulması bekleniyor. Bir tahminci tarafından yakın zamanda yapılan bir sızıntı, Galaxy Tab S8 serisi sonunda piyasaya sürüldüğünde kullanılabilecek bellek, depolama ve renk seçeneklerini kamuoyuyla paylaştı. Bunun yanı sıra, bilgi sahibi Galaxy Tab A8’in (2021) sızdırılmış görüntülerini de internet ortamına sızdırdı. Daha önce, iki selfie kamerası ve simetrik çerçeve tasarımına sahip Galaxy Tab S8 Ultra’yı sergileyen Galaxy Tab S8 serisinin görüntüleri ortaya çıkmıştı.

Perşembe günü, teknoloji yazarı Snoopy, Galaxy Tab S8 serisinin iddia edilen yapılandırmalarını ve renk seçeneklerini tweetledi. Tweet, temel Galaxy Tab S8 ve Galaxy Tab S8+’ın 8GB RAM ve 128GB dahili depolamaya sahip olması beklendiğini açıkladı. Samsung’un bu tabletler için hem yalnızca Wi-Fi hem de 5G varyantları sunduğu söyleniyor. Ayrıca Koyu Gri ve Gümüş renk seçenekleri sunması bekleniyor. Temel Galaxy Tab S8 tabletin 11 inç ekrana sahip olduğu, Galaxy Tab S8+’ın ise 12,4 inç ekrana sahip olduğu tahmin ediliyor.

blank

Samsung Galaxy Tab S8 Ultra’nın 14,6 inçlik bir ekrana sahip olması bekleniyor. 8GB RAM ve 128GB dahili depolama ile Wi-Fi ve 5G modelleri de ayrıca sızdırılan bilgiler arasında yer aldı . Ancak 12 GB RAM ve 512 GB depolama alanına sahip Galaxy S8 Ultra tabletin sadece 5G versiyonuyla piyasaya çıkması bekleniyor. Bu tabletin yalnızca Koyu Gri renk seçeneği ile gelmesi bekleniyor.

Başka bir tweet’te Snoopy, Samsung Galaxy Tab A8’in (2021) iddia edilen basın görsellerini paylaştı. Bu görüntüler, lansman sırasında mevcut olabilecek varsayılan Gri ve Gümüş renk seçeneklerini kullanıcılara gösterdi. Geçmişteki sızıntılara göre Galaxy Tab A8 (2021), 10.5 inç ekrana sahip olacak. Samsung Galaxy Tab A8, Unisoc Tiger T618 SoC tarafından desteklendiği söyleniyor. Sözde 7.040mAh pilinin 15W’a kadar hızlı şarjı desteklediği iddia ediliyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung Galaxy Tab S8’in Renk Seçenekleri Belli Oldu

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör