Sony, God of War’un Yapımcısı Valkyrie’i Satın Alacak

blank
Sony, God of War'un Yapımcısı Valkyrie'i Satın Alacak

İçerik: Sony, God of War’un Yapımcısı Valkyrie’i Satın Alacak

Sony, God of War’un Yapımcısı Valkyrie’i Satın Alacak:

Sony’nin oyun bölümü Cuma günü yaptığı açıklamada, PlayStation Studios’a daha fazla güç katmak istediği için “God of War” geliştiricisi Valkyrie Entertainment’ı açıklanmayan bir miktar karşılığında satın almayı kabul ettiğini açıkladı.

Anlaşma, Sony Interactive Entertainment’ın Nixxes Software, “Returnal” geliştiricisi Housemarque, Bluepoint Games ve Firesprite’ı satın almasının ardından bu yıl beşinci satın alımını işaret ediyor.

İnsanlar geçen yılki karantina sırasında eğlence için video oyunlarına yöneldi ve okulların yeniden açılmasına ve COVID-19 kısıtlamalarının hafifletilmesine rağmen gider artan bir oyun patlamasına yol açtı.

“Twisted Metal” ve “inFAMOUS” gibi diğer popüler oyunları da yapan ve aynı zamanda “Forza Motorsport” serisinde de çalışan Seattle merkezli Valkyrie, mevcut yönetim ekibi tarafından işletilmeye devam edecek.

PlayStation Studios’un başkanı Hermen Hulst, bir tweet’te Valkyrie’nin bölümün franchise’larına “paha biçilmez katkılar” yapacağını söyledi.

God of War PC sistem gereksinimleri geçtiğimiz günlerde Santa Monica Studio tarafından duyuruldu. Sistem gereksinimlerinin ayrıntılı dökümünün beş ayrı derecesi var ve bu, aksiyon RPG oyununun hayranlarının PC’lerini yükseltmek için çok fazla harcamak zorunda kalmadan oyunu oynamasına izin verecek. Ayrıca Sony’nin sahibi olduğu stüdyo, gelişmiş grafikler ve efektler dahil olmak üzere PC için yeni özellikleri gösteren bir fragman da yayınladı. God of War, 14 Ocak’ta PC’ye çıkacak.

4 1 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Sony, God of War’un Yapımcısı Valkyrie’i Satın Alacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör