GWM, Dünya Çapında 2 Milyondan Fazla Pikap Sattı

blank
GWM, Dünya Çapında 2 Milyondan Fazla Pikap Sattı

İçerik: GWM, Dünya Çapında 2 Milyondan Fazla Pikap Sattı

GWM, Dünya Çapında 2 Milyondan Fazla Pikap Sattı:

GWM pikap markasının temsilcileri, toplam küresel satışlarının 2 milyon adedi aştığını ve bu kadar yüksek performans gösteren ilk Çinli pikap markası olduğunu açıkladı. Döner tabla, GWM tarafından üretilen ilk üründür ve resmi istatistiklere göre, GWM pikap satışları birkaç yıldır hızlı bir şekilde artmaktadır. 2019 yılında dünya çapındaki satışlar, bir önceki yıla göre yüzde 148 artışla 7.85 adede ulaştı.

Bu satışlar 2020’de yüzde 52,3 artarak 253 bin adede ulaştı. Özellikle GWM POER, Wingle 5 ve Wingle 7 dünya pick-up pazarında satışa sunulan benzersiz modeller olarak ilk üçe girdi.

Yalnızca bu yılın ilk çeyreğinde 187 bin GWM birim alıcısı satıldı; 10 ay üst üste 16 bin adet GWM POER satılması dikkat çekti. Ekim 2021’de GWM döner tablaları, art arda 20 ay boyunca 14 bin birimden fazla satmıştı. Marka, Guangzhou 2021 Otomobil Fuarı’nda süper tasarım Jingang POER ve Heidan’ın da aralarında bulunduğu modelleri tanıttı. Bu modellerin satışlardaki artışa olumlu katkı yapması bekleniyor.

GWM’nin pikap bölümünün genel müdürü Zhang Haobao, geleceğe ilişkin olarak, GWM pikaplarının 2025 yılına kadar yıllık 500 bin birim satışla dünyanın en çok satan üç pikap şirketi arasında olacağını belirtiyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: GWM, Dünya Çapında 2 Milyondan Fazla Pikap Sattı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek. Extreme E’nin kardeş şampiyonasının 2024’te başlaması bekleniyor. …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör