Mobil Oyun Truck Simulator, 30 Milyon İndirmeye Ulaştı

blank
Mobil Oyun Truck Simulator, 30 Milyon İndirmeye Ulaştı

İçerik: Mobil Oyun Truck Simulator, 30 Milyon İndirmeye Ulaştı

Mobil Oyun Truck Simulator, 30 Milyon İndirmeye Ulaştı:

Dünyanın en çok indirilen otobüs simülasyon oyunu Bus Simulator: Ultimate ile küresel oyun sektöründe bilinirliğini artıran Zuuks Games, dünyada ilk kez simülasyon ve tycoon oyunlarını “Truck Simulator: Ultimate” ile buluşturdu. Yerli oyun üreticisi, 30 aydan kısa bir sürede dünya çapında 3 milyon indirmeye ulaştı.

Küresel oyun pazarında mobil oyunların sesi giderek yükseliyor. Newzoo tarafından yayınlanan 2021 Küresel Oyun Pazarı Raporuna göre, küresel oyun pazarı yılı 175,8 milyar dolar büyüklükle kapatırken, mobil oyunlar %90,7 artışla 4,4 milyar dolar hacme ulaştı, pazardan %50’den fazla pay alıyor. Beklemek. Bu yıl sonunda 2,96 milyar oyuncuya ve 3,2’de 2024 milyar oyuncuya ulaşması beklenen pazardaki payını artıran mobil oyun sektörü, yerel oyun geliştiricilerin küresel yolculuklarına yön veriyor. Yerli oyun yapımcısı Zuuks Games, simülasyon kategorisinde dünyanın en çok indirilen mobil oyunu unvanına sahip. kazanBus Simulator : Ultimate’dan Sonra, Truck Simulator : Ultimate yeni bir rekor kırdı. Bus Simulator : Ultimate’ı 250 milyon kullanıcıya ulaştıran şirket, dünya genelinde 95 milyon aktif kullanıcıya ulaştı. Zuuks Games, dünyada ilk kez simülasyon ve tycoon oyunlarını bir araya getiren Truck Simulator: Ultimate’ın 30 aydan kısa bir sürede 3 milyon kullanıcı tarafından indirildiğini duyurdu.

Truck Simulator : Ultimate, oyunculara gerçekçi bir kamyon sürüş deneyimi yaşatmanın yanı sıra iş dünyasının da kapılarını açıyor. Oyuncular, Türkiye, Amerika, Kanada, Rusya, Almanya, İtalya, Fransa, İspanya, Hollanda, Güney Kore, Japonya, Çin, Brezilya ve dünyanın farklı ülkelerinde filolar kurarak dünyanın en büyük lojistik şirketi olma mücadelesi veriyor. Azerbaycan. Dünya genelinde 100’den fazla şehirde tur sürüşü deneyimi sağlayan oyunda işini büyütmek isteyenler, ulaşım borsasındaki ihalelere katılabiliyor. Kazancanlarını arttıran oyunda 32 farklı tır modeli bulunmakta olup, lambalar, koruyucu demirler, kornalar, kokpit lambaları gibi birçok modifikasyon seçeneği de sunulmaktadır. Kullanıcılara yeni özellikler sunmaya hazırlanan oyun, çok oyunculu moduyla sürüş keyfini ve rekabeti ikiye katlıyor.

Geliştirdikleri 95’ten fazla oyunla dünyada 20 milyon aktif kullanıcıya ulaştıklarını belirten Zuuks Games’in kurucu ortaklarından Gizem Genç konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı: “Oyunlarımız oyun severler tarafından indirildi. Türkiye ve Avrupa başta olmak üzere 200 ülkede. Bugün dünya çapında 600 milyondan fazla indirmeye ulaştık. 2019 yılında lansmanını yaptığımız Bus Simulator : Ultimate, küresel mobil oyun pazarında oldukça iyi biliniyor. kazan oldu. 30 aydan kısa sürede 3 milyon indirmeye ulaşan yeni oyunumuz Truck Simulator : Ultimate ile küresel pazardaki konumumuzu güçlendirdik. Simülasyon ve tycoon oyunlarını dünyada ilk kez bir araya getirdiğimiz Truck Simulator : Ultimate’ın çok oyunculu modu ile farklı ülkelerden oyuncuları bir araya getiriyoruz. Oyunculara gerçekçi bir tır sürüş deneyimi sunmanın yanı sıra, kilometrelerce yol katetmeden kendi filolarını kurma ve farklı ülkelerde filolarını genişletme imkanı da sunuyoruz.

5 1 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Mobil Oyun Truck Simulator, 30 Milyon İndirmeye Ulaştı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör