Assassin’s Creed Crossover, İki Karakteri Bir Araya Getiriyor

blank
Assassin's Creed Crossover, İki Karakteri Bir Araya Getiriyor

İçerik: Assassin’s Creed Crossover, İki Karakteri Bir Araya Getiriyor

Assassin’s Creed Crossover, İki Karakteri Bir Araya Getiriyor:

Ubisoft’un Assassin’s Creed serisi, tarihin akışını kapsayan bir anlatı ile sık sık bazı karakterlerinin birbiriyle bağlantılı olduğunu gördü. Örneğin Assassin’s Creed Rogue’da ana karakter Shay Cormac’ın Assassin’s Creed IV: Black Flag’den Adéwalé ve Assassin’s Creed III’ten Haytham Kenway ile karşılaştığını gördük. Ancak bu karakterlerin hepsi birbiri ile aynı zaman diliminde yaşıyordu ve Ubisoft şimdi farklı bir şey yapıyor.

Serinin ilk çapraz geçiş etkinliğinin bir parçası olarak yayıncı, Odyssey ve Valhalla’ya, kahramanlar Kassandra ve Eivor’un yüz yüze geleceğini görecek yeni hikayeler ekleyecek. Antik Yunan’ın 9. yüzyıl İngiltere’sinde ne işi var? Bilmiyoruz, ancak muhtemelen Animus’un bununla bir ilgisi var ve olay, franchise’ın söylentili çevrimiçi girişinden neler bekleyebileceğimize dair bir ipucu bile olabilir. İlk hikaye olan “The Who Are Who Are Treasured” Odyssey’de geçecek, ikincisi “A Fated Encounter” Valhalla’da başlayacak. Her ikisi de, 14 Aralık’ta ilgili oyunları için 1.4.1 ve 1.5.6 başlık güncellemeleri lansmanından sonra mevcut olacak. Hikayeleri tamamlayarak karakteriniz için yeni ekipman kazanacaksınız.

Pazartesi günü Ubisoft, Valhalla’nın en yeni DLC’si Dawn of Ragnarök’ü de duyurdu. Yayıncı, sürümü bugüne kadarki en iddialı Assassin’s Creed genişlemesi olarak faturalandırıyor. Eivor’un Odin ile olan bağlantısını daha fazla keşfedecek yaklaşık 35 saatlik ek oyun ekleyecektir. Ubisoft, DLC’yi 10 Mart 2022’de yayınlamayı planlıyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Assassin’s Creed Crossover, İki Karakteri Bir Araya Getiriyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör