iPhone 14 Pro, 48 Megapiksel Kamera İle Gelebilir

blank
iPhone 14 Pro, 48 Megapiksel Kamera İle Gelebilir

İçerik: iPhone 14 Pro, 48 Megapiksel Kamera İle Gelebilir

iPhone 14 Pro, 48 Megapiksel Kamera İle Gelebilir:

Bir pazar analistine göre iPhone 14 Pro modelleri, yükseltilmiş 48 megapiksel geniş açılı atıcıya ve her biri 12 megapiksel ultra geniş ve telefoto kameraya sahip olacak üçlü arka kamera kurulumuyla gelecek. Dizideki Pro modellerinin de 8 GB RAM’e sahip olduğu tahmin ediliyor. iPhone 14 serisinin, iki premium model olarak iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max ve nispeten uygun fiyatlı iki seçenek olarak iPhone 14 ve iPhone 14 Max olmak üzere dört yeni modele sahip olması bekleniyor.

MacRumors tarafından bildirildiği üzere analist Jeff Pu, Haitong International Securities ile yaptığı bir araştırma notunda iPhone 14 Pro modellerinin kamera kurulumunu ve RAM ayrıntılarını tahmin ediyor. Analist, dizideki iki Pro modelinde 48 megapiksel geniş açılı atıcının yanı sıra 12 megapiksel ultra geniş ve telefoto kameralara sahip olacağını söyledi. Bu, iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max üzerinde bir yükseltmedir, çünkü her ikisi de arkada 12 megapiksel geniş açılı kamera ile birlikte aynı megapiksel sayısını taşıyan ultra geniş ve telefoto atıcılarla birlikte gelir.

Pu’dan gelen spekülasyon, daha önce iPhone 14 Pro modellerindeki 48 megapiksel kameranın 8K video kaydı ile geleceğini öne süren TF International Securities analisti Ming-Chi Kuo’nun bahsettiği ile aynı doğrultuda.

Pu ayrıca iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max’in 8GB RAM ile geleceğini belirtti. Bu aynı zamanda, kıyaslama listelerine göre 6GB RAM’e sahip iPhone 13 Pro modellerine bir yükseltme gibi görünüyor.

Pu, Pro modellerinin yanı sıra, tüm yeni iPhone 14 modellerinin standart olarak 120Hz ekranlarla geleceğini ima etti. Bu, dizideki standart modellerin 60Hz ekranlara sahip olmaya devam edeceğini söyleyen ekran endüstrisi analisti Ross Young’ın yakın tarihli bir önerisinin aksine.

Pu ayrıca standart iPhone 14 modellerinin 64 GB depolama alanına sahip olacağını söyledi. Bu, temel olarak 128 GB depolama alanına sahip iPhone 13 modellerinden farklıdır.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: iPhone 14 Pro, 48 Megapiksel Kamera İle Gelebilir

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör