NoiseFit Evolve 2 Akıllı Saat Piyasaya Sürüldü

blank
NoiseFit Evolve 2 Akıllı Saat Piyasaya Sürüldü

İçerik: NoiseFit Evolve 2 Akıllı Saat Piyasaya Sürüldü

NoiseFit Evolve 2 Akıllı Saat Piyasaya Sürüldü:

Noise’dan NoiseFit Evolve 2 akıllı saat artık resmi ve e-ticaret platformları ve çevrimdışı satış noktaları aracılığıyla satın alınabilir. Akıllı saatte bir AMOLED ekran, SpO2 monitör ve kalp atış hızı monitörü bulunur. Akıllı saatin yedi güne kadar pil ömrü sunduğu söyleniyor. NoiseFit Evolve 2’nin iki taç düğmesi vardır ve üç renk seçeneğiyle sunulması muhtemel.

Yeni NoiseFit Evolve 2, kullanıcı arayüzünde gezinmek için kullanılabilen iki taç düğmesine sahip ve şirket ayrıca Türkçe dil desteği sunuyor. 390×390 piksel çözünürlüğe sahip 1,2 inç AMOLED ekrana ve 42 mm kadran boyutuna sahip olarak listelenmiştir. Hafif bir alüminyum gövdeye ve 3 eksenli bir ivmeölçere sahiptir. Akıllı saat, 24 saat kalp atış hızı izleme, SpO2 izleme, uyku izleme ve stres izleme özellikleriyle birlikte gelir.

NoiseFit Evolve 2 akıllı saatin diğer özellikleri arasında yürüyüş, bisiklete binme ve doğa yürüyüşü gibi 12 spor takibini destekler. Android akıllı telefonlar ve bulut tabanlı özelleştirilebilir saat yüzleri ile aramalara ve mesajlara hızlı yanıt sunar. Gürültü, akıllı saatin tek bir şarjla yedi güne kadar dayanabileceğini iddia ediyor. 50m derinliğe kadar 3ATM su geçirmezlik sunar.

Şirket, NoiseFit Evolve 2’nin 5 güne kadar pil ömrü sağlayan 30 dakikalık bir şarj ve 7 güne kadar 80 dakikalık bir şarj ile Instacharge hızlı şarjı sunduğunu iddia etti. Diğer özellikler arasında bir hidrasyon hatırlatıcısı, yürüyüş hatırlatıcısı ve nefes egzersizleri bulunuyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: NoiseFit Evolve 2 Akıllı Saat Piyasaya Sürüldü

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör