TOGG’un Yeni Logosu Amerika’da Tanıtılacak!

blank
TOGG'un Yeni Logosu Amerika'da Tanıtılacak!

İçerik: TOGG’un Yeni Logosu Amerika’da Tanıtılacak!

TOGG’un Yeni Logosu Amerika’da Tanıtılacak!

Türkiye’nin Otomobil Girişim Grubu, 8-2022 Ocak tarihleri ​​arasında ABD’nin Las Vegas kentinde düzenlenecek olan Tüketici Elektroniği Fuarı CES 5’e katılacak. 2022 yılı sonunda üretime başlayacak olan SUV modelinin sergileneceği fuarda TOGG’un yeni logosu da tanıtılacak.

Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG), 8-22 Ocak tarihleri ​​arasında ABD’nin Las Vegas kentinde düzenlenecek olan Tüketici Elektroniği Fuarı CES 5’e (Consumer Electronic Show) katılacak. 2022 yılı sonunda üretime başlayacak olan SUV modelinin sergileneceği fuarda TOGG’un yeni logosu da tanıtılacak. Ayrıca TOGG’un geleceğin mobilite, akıllı arabalar ve akıllı şehirlere yönelik vizyonunun da paylaşılması bekleniyor.

TOGG CEO’su Gürcan Karakaş ve üst düzey yöneticilerin yer alacağı fuara TOGG yönetim kurulu üyeleri de katılacak. Dünyanın en büyük Tüketici Elektroniği Fuarı olan CES, son yıllarda otomotiv markalarının da gözdesi haline geldi. Otomotiv üreticileri Detroit, Frankfurt ve Paris gibi otomobil fuarları yerine teknoloji firmalarını bir araya getiren CES’i tercih ediyor. 159 ülkeden 1600’den fazla firmanın katıldığı fuarda BMW, Daimler (Mercedes-Benz), Hyundai, GM ve Stellantis gibi otomotiv üreticileri de yer alacak. CES, sadece yeni ürünlerin sergilendiği değil, aynı zamanda dünyanın geleceğini şekillendirecek fikirlerin tartışıldığı ve tartışıldığı bir ortam sunuyor. Fuar boyunca üç gün boyunca yüzlerce konferans düzenlenecek. Pek çok sektörden uzman “gelecek” hakkında konuşacak.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: TOGG’un Yeni Logosu Amerika’da Tanıtılacak!

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek. Extreme E’nin kardeş şampiyonasının 2024’te başlaması bekleniyor. …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör