iQoo 9, 120W Hızlı Şarj Desteği Sunacak

blank
iQoo 9, 120W Hızlı Şarj Desteği Sunacak

İçerik: iQoo 9, 120W Hızlı Şarj Desteği Sunacak

iQoo 9, 120W Hızlı Şarj Desteği Sunacak:

Vivo alt markasının beklenen akıllı telefonu iQoo 9’un yakında piyasaya çıkacağı açıklandı. iQoo 9 Pro ile birlikte gelmesi beklenen akıllı telefonun şimdi V2171A model numarasıyla Çin Zorunlu Sertifikası (3C) listesinde görüldüğü söyleniyor. Liste, akıllı telefonun hızlı şarj hızlarını da gösterdi. iQoo 9’un bu yıl Ağustos ayında resmiyet kazanan iQoo 8 telefonu üzerinde bir yükseltme ile gelmesi muhtemel gözüküyor. Yeni iQoo telefonunun 2022’nin başlarında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

MySmartPrice tarafından hazırlanan bir rapora göre, V2171A model numarasına sahip iQoo 9 akıllı telefon, 3C sertifika web sitesinde listeleniyor. Liste, cihazın şarj türünü de önerir. 120W hızlı şarjı desteklediği söyleniyor.

Vanilya iQoo 9 ve iQoo 9 Pro modellerini içermesi beklenen iQoo 9 serisi, bir süredir sızıntı ve söylentilerin parçası oldu. Her iki telefonun da Ağustos ayında Çin’de piyasaya sürülen ve iQoo 8 ve iQoo 8 Pro olmak üzere iki modelden oluşan iQoo 8 serisi üzerinde yükseltmelerle gelmesi muhtemel. Hem iQoo 9 hem de iQoo 9 Pro telefonlarda 4.700 mAh pil bulunacak.

iQoo 9’un Qualcomm’un yeni piyasaya sürülen Snapdragon 8 Gen 1 SoC’si ile geldiği söyleniyor. Ek olarak, 120Hz yenileme hızına sahip bir AMOLED ekrana sahip olması muhtemeldir. Vanilya modelinin, oyun oynamak için her iki taraftaki basınca duyarlı omuz düğmeleri de dahil olmak üzere, oyun odaklı çeşitli özelliklerle geldiği bildiriliyor. El cihazının, titreşim geri bildirimi için çift x ekseni lineer motorları içermesi muhtemeldir. Kamerası için bir mikro kafalı gimbal mekanizmasına sahip olması bekleniyor.

iQoo 9 serisinin diğer özellikleri şimdilik gizli. iQoo henüz yaklaşan diziyle ilgili herhangi bir ayrıntı açıklamasa da, geçmişteki bir sızıntı, şirketin iQoo 9 serisini gelecek yıl Ocak ayının sonunda veya Şubat ayının başında piyasaya sürmeye hazırlandığı düşünülüyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: iQoo 9, 120W Hızlı Şarj Desteği Sunacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör