Neymar, Facebook Gaming İle Yayıncılık Anlaşması Yaptı

blank
Neymar, Facebook Gaming İle Yayıncılık Anlaşması Yaptı

İçerik: Neymar, Facebook Gaming İle Yayıncılık Anlaşması Yaptı

Neymar, Facebook Gaming İle Yayıncılık Anlaşması Yaptı:

Twitch efsanelerini boşverin – Facebook Gaming, dünyanın en büyük spor karakterlerinden birine ulaştı. Futbol yıldızı Neymar Jr., 17 Aralık’ta 2PM Eastern’da kendi sayfasından başlayacak ilk resmi yayını ile yalnızca Facebook’ta canlı yayın yapmak için bir anlaşma imzaladı. Oyunları ayda “birden çok kez” yayınlayacak ve ayda bir kez başka bir içerik oluşturucuyla eşleşecek.

Paris Saint-Germain forvetinin gerçek dünyadaki becerilerine rağmen canlı yayında FIFA oynamasını beklemeyin. Variety, Neymar’ın daha önce Twitch’te Call of Duty ve Counter-Strike gibi yayınlar yayınladığını ve bu yılın başlarında oyuncularun Fortnite’ı da yayın programlarına dahil ettiğini belirtti.

Anlaşma, canlı yayın saatlerini Twitch ve YouTube’dan uzaklaştırmayacak ve bunun gibi popüler isimlerle yeni anlaşmalar bekleniyor. Ne de olsa, video oyunlarıyla onları canlı yayınlayacak kadar ilgilenen çok sayıda üst düzey sporcu var. Neymar’ın 88 milyondan fazla Facebook takipçisi olduğunda, bu kolayca geniş kitlelere ulaşabilir ve Facebook Gaming’in profilini yükseltebilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Neymar, Facebook Gaming İle Yayıncılık Anlaşması Yaptı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör