TikTok, 1080p Video Yükleme Özelliğini Kullanıma Sunuyor

blank
TikTok Dünya Çapında En Çok İndirilen Uygulama Oldu

İçerik: TikTok, 1080p Video Yükleme Özelliğini Kullanıma Sunuyor

TikTok, 1080p Video Yükleme Özelliğini Kullanıma Sunuyor:

TikTok için yoğun bir gün geride kaldı. Şirket yalnızca öneri algoritmasında yapılacak değişiklikleri duyurmakla kalmadı, videolarınızın görünümünü (ve belki de sesini) iyileştirmesi gereken bir dizi düzenleme özelliğini kullanıma sunuyor.

Belki de en önemli güncelleme, belirli ülkelerde 1080p yükleme desteğinin kullanıcılara sunulması olacak. Yayınlama sayfasının “Diğer seçenekler” bölümünden Yükle HD ayarını açarak videoları bu çözünürlükte paylaşabileceksiniz.

Uygulama, bir videonun genel görünümünü iyileştirmenin kolay bir yolunu sunuyor. Yeni Görsel Geliştirme düğmesi ile TikTok, tek bir dokunuşla pozlama, düşük ışık ve renk düzeltme özelliklerini iyileştireceğini açıkladı. Bir video kaydettikten veya yükledikten sonra, sağ paneldeki Geliştir düğmesine dokunabilirsiniz. Değişiklikleri beğenmediyseniz, düğmeye tekrar dokunmak değişiklikleri geri alacak.

Başka yerlerde, Yeşil Ekran efekti artık Giphy entegrasyonuna sahip, böylece bir videonun arka planı olarak o platformun kitaplığından bir GIF kullanabileceksiniz. Daha fazla müzikal ve hayvan ses efektleri de yeni güncelleme ile kullanıcılara sunulacak. TikTok, sesinizi veya diğer sesleri bir kedinin miyavlamasına, flütüne veya suonasına (çift kamışlı bir Çin kornası) dönüştürebilir. Düzenleme sayfasındaki Ses Efekti düğmesine dokunarak bunları deneyebilirsiniz.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: TikTok, 1080p Video Yükleme Özelliğini Kullanıma Sunuyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör