ANC Desteğine Sahip OnePlus Buds Z2 Küresel Olarak Tanıtıldı

blank
ANC Desteğine Sahip OnePlus Buds Z2 Küresel Olarak Tanıtıldı

İçerik: ANC Desteğine Sahip OnePlus Buds Z2 Küresel Olarak Tanıtıldı

ANC Desteğine Sahip OnePlus Buds Z2 Küresel Olarak Tanıtıldı:

OnePlus Buds Z2 artık küresel. Çinli şirketin en yeni gerçek kablosuz stereo (TWS) kulaklıkları, geçen yıl piyasaya sürülen OnePlus Buds Z’nin halefi olarak geliyor. Önceki modele yükseltme olarak OnePlus Buds Z2, aktif gürültü engelleme (ANC) ile birlikte gelir ve daha büyük dinamik sürücüler taşır. Kulakiçi kulaklıklar ayrıca şirketin Buds Z ile sunduğundan daha uzun bir pil ömrüne sahip. OnePlus Buds Z2, mobil oyuncular için düşük gecikme süresi sağlamak için ek olarak Pro Gaming modu da sunuyor. Genel olarak, OnePlus Buds Z2, Nothing Ear 1 ve Samsung Galaxy Buds Live’ın beğenisine karşı rekabet ediyor.

OnePlus Buds Z2, mevcut OnePlus Buds Z’de bulunan 10 mm sürücülerden biraz daha büyük olan 11 mm dinamik sürücülerle birlikte gelecek. Kulakiçi kulaklıklar, geçen yılki modele kıyasla önemli bir yükseltme olarak ANC desteğine de sahip. OnePlus, Buds Z2’nin 40dB’ye kadar gürültü iptali sağlayabildiğini iddia ediyor. Kullanıcılar ayrıca, müzik dinlemenin yanı sıra veya aramalar sırasında ortam seslerini de duymalarını sağlayan bir Şeffaflık Moduna sahip olacak.

Şirket, Buds Z2’ye göre yüzde 15 daha kısa gövdeye ve daha hafif bir yapıya sahip olduğu söylenen Buds Z2 için yükseltilmiş bir tasarım seçti. Buds Z2’nin kulakiçi kulaklıkları, toza, suya karşı direnç sağlamak için IP55 dereceli bir gövdeye sahiptir. , ve ter. Bununla birlikte, birlikte verilen şarj kutusu, su sıçramalarına karşı koruma sağlamak için IPX4 sınıfına sahip.

Her bir OnePlus Buds Z2 kulaklık başlığı, geri besleme, ileri besleme ve hüzmeleme mikrofonları olarak çalışan üç mikro-elektromekanik sistem (MEMS) mikrofonu taşır. Gelişmiş bir müzik çalma deneyimi için Dolby Atmos desteği de bulunuyor.

OnePlus Buds Z2, Pro Oyun modunu kullanırken 94 ms’ye kadar düşük bir gecikme oranı sunan Bluetooth v5.2 bağlantısıyla birlikte gelecek. Kulaklıklarda ayrıca, oynadığınız içeriğe göre özel ayarlamalar sağlamak için Sinematik Film, Sürükleyici Müzik ve Mobil Oyun modları bulunacak.

OnePlus, Buds Z2’nin birlikte verilen şarj kutusuyla tek bir şarjla 38 saat dinleme süresi sağlayabildiğini iddia ediyor. Orijinal Buds Z ile sunulan 20 saatlik dinleme süresinin üzerinde bir yükseltmedir. OnePlus Buds Z2, Flash Charge hızlı şarjı kullanarak yalnızca 10 dakikalık şarjla beş saatlik dinleme süresi sağlayabilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: ANC Desteğine Sahip OnePlus Buds Z2 Küresel Olarak Tanıtıldı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör