Android TV 11 Destekli Xiaomi TV Stick 4K Piyasaya Sürüldü

blank
Android TV 11 Destekli Xiaomi TV Stick 4K Piyasaya Sürüldü

İçerik: Android TV 11 Destekli Xiaomi TV Stick 4K Piyasaya Sürüldü

Android TV 11 Destekli Xiaomi TV Stick 4K Piyasaya Sürüldü:

Xiaomi TV Stick 4K, şirketin geçen yıl dünyanın diğer pazarlarında piyasaya sürülen mevcut Mi TV Stick’inin bir yükseltmesi olarak piyasaya çıktı. Adından da anlaşılacağı gibi, yeni model 4K akış sunuyor. Xiaomi TV Stick 4K ayrıca kutudan çıktığı haliyle Android TV 11’de çalışır ve gelişmiş bir video oynatma deneyimi için Dolby Vision teknolojisini destekliyor. Medya akış çubuğu ayrıca geçen yılki modele göre daha fazla bellek içeriyor ancak aynı depolama kapasitesine sahip.

Şu anda Xiaomi, fiyatlandırmasını ve bulunabilirliğini detaylandırmadan global web sitesinde Xiaomi TV Stick 4K’yı listeledi. Ancak şirketin tarihsel kayıtları, yeni modelin fiyatının muhtemelen rekabetçi 4K akış çubuklarıyla uyumlu olacağını gösteriyor. Avrupa’da piyasaya sürülen Mi TV Stick’ten 39.99 Euro’ya daha pahalıya mal olması bekleniyor.

Xiaomi TV Stick 4K, Amazon Prime Video, Netflix ve YouTube ile önceden yüklenmiş olarak gelir ve hem Dolby Atmos hem de Dolby Vision için destek içerir. Çubuk Android TV 11’de çalışır – Android TV 9 ile gelen orijinal Mi TV Stick’in bir yükseltmesidir. Kaputun altında, Xiaomi TV Stick 4K, Mali-G31 MP2 GPU ve 2GB ile birlikte dört Cortex-A35 çekirdeğine sahiptir. VERİ DEPOSU. Önceki model, Mali-450 GPU ve 1 GB RAM ile birleştirilmiş dört çekirdekli Cortex-A53’e sahipti. Ancak 4K çubuktaki depolama kapasitesi, 8 GB’de öncekiyle aynı.

Xiaomi TV Stick 4K’daki kablosuz bağlantı seçenekleri arasında çift bantlı Wi-Fi, Bluetooth v5.0 bulunur. Cihazda ayrıca TV’ye bağlanmak için bir HDMI bağlantı noktası ve güç için bir Mikro USB bulunur.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Android TV 11 Destekli Xiaomi TV Stick 4K Piyasaya Sürüldü

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör