Yeni Xiaomi 12 Akıllı Telefonun Özellikleri Belli Oldu

blank
Yeni Xiaomi 12 Akıllı Telefonun Özellikleri Belli Oldu

İçerik: Yeni Xiaomi 12 Akıllı Telefonun Özellikleri Belli Oldu

Yeni Xiaomi 12 Akıllı Telefonun Özellikleri Belli Oldu:

Xiaomi 12’nin şirketin bir sonraki amiral gemisi akıllı telefonu olarak yakında tanıtılması bekleniyor. Serinin Xiaomi 12, Xiaomi 12X, Xiaomi 12 Pro ve Xiaomi 12 Ultra’yı içerdiğine inanılıyor. Çinli teknoloji devinden Xioami 12 serisi hakkında resmi bir açıklama yapılmadı. Bununla birlikte, yakın tarihli bir sızıntı, temel Xiamoi 12 akıllı telefonun birkaç temel özelliğini ortaya çıkardığını iddia etti. Sızıntıya, yaklaşmakta olan bu akıllı telefonun çeşitli tasarım yönlerini gösterdiği iddia edilen bir dizi görüntü eşlik ediyor.

En son Xiaomi 12 sızıntısı OnLeaks ve Zoutons’tan geldi. Görüntüler, arkada 50 megapiksel birincil sensör ve çift LED flaşa sahip olması beklenen üçlü kamera kurulumuna sahip telefonu kullanıcılara gösterdi. Telefonun ayrıca merkezi olarak hizalanmış bir delgeç selfie kamerası ile donatılacağı söyleniyor. Vanilya Xiaomi 12, full HD+ (1.920×1.080 piksel) çözünürlük sunan kavisli bir ekrana sahip olacak şekilde tasarlandı. Ek olarak, ekranın yerleşik bir parmak izi sensörüne sahip olduğu iddia ediliyor. Cihazın arka kamera çıkıntısı hariç 152.7x 70.0×8.6 mm ölçülerinde olacağı bildiriliyor.

Xiaomi 12 standart sürümü daha önce Çin Zorunlu Sertifikasyon (3C) web sitesinde görülmüştü. Listeye göre, 67W hızlı şarj sunması bekleniyor. Yeni sızıntı, temel Xiaomi 12 cep telefonunun 5.000 mAh pil içereceğini gösteriyor. Yakışıklı USB Type-C hızlı şarj ve kablosuz şarj özellikleri ile birlikte gelir. 8GB RAM ile Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 SoC tarafından desteklendiği söyleniyor. Bu 5G özellikli akıllı telefonun çift SIM desteğiyle birlikte Bluetooth v5.2 bağlantısına sahip olduğu söyleniyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Yeni Xiaomi 12 Akıllı Telefonun Özellikleri Belli Oldu

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Samsung Exynos 2200 Resmi Olarak Tanıtıldı

Samsung Exynos 2200 Resmi Olarak Tanıtıldı: Samsung, yaklaşan 11 Ocak duyurusu öncesinde Exynos 2200 olarak …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör