Netflix, Witcher İçin Sürpriz Bir Fragman Yayınladı

blank
Netflix, Witcher İçin Sürpriz Bir Fragman Yayınladı

İçerik: Netflix, Witcher İçin Sürpriz Bir Fragman Yayınladı

Netflix, Witcher İçin Sürpriz Bir Fragman Yayınladı:

Anderzej Sapkowski’nin karanlık fantezi roman serisinin Netflix’in canlı aksiyon uyarlamasının bir ön filmi olan The Witcher: Blood Origin, 2022’de piyasaya çıkacak ve ilk fragmanı Netflix Geeked hesabından yayınlandı. Netflix, sürpriz bir hamleyle The Witcher’ın ikinci sezonunun bir parçası olarak gösteriden görüntüleri paylaştı. Fragman, post-credits sahnesi olarak sezonun son bölümüne eklendi. Netflix yayınlanan yeni fragmanı henüz YouTube’a yüklemedi.

Fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Fragman pek fazla hikaye ipucu sağlamıyor, ancak yaptığı şey, Michelle Yeoh’a masalın kahramanlarından biri olan Scian olarak bir bakış sunuyor. Blood Origin, Witcher evreninde insanların, elflerin ve canavarların hepsinin serinin fantezi dünyasında yaşamaya geldiği an olan Conjunction of the Spheres’e odaklanacak.

Blood Origin, canlı aksiyon uyarlamasının ilk sezonunun başarısının ardından Netflix’in yapım aşamasında olan Witcher ile ilgili birkaç projeden sadece biri. Şirket yakın zamanda, ikinci bir animasyon filmi (Kurt Kabusu’ndan sonra) ve bir çocuk ve aile dizisine ek olarak, gösterinin üçüncü sezonuna yeşil ışık yaktı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Netflix, Witcher İçin Sürpriz Bir Fragman Yayınladı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Netflix ve Mattel ‘Masters of the Universe’ Filmi Çekiyor

Netflix ve Mattel ‘Masters of the Universe’ Filmi Çekiyor. Netflix’in Masters of the Universe ile …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör