OnePlus 9’a OxygenOS 12 Güncellemesi Geliyor

blank
OnePlus 9'a OxygenOS 12 Güncellemesi Geliyor

İçerik: OnePlus 9’a OxygenOS 12 Güncellemesi Geliyor

OnePlus 9’a OxygenOS 12 Güncellemesi Geliyor:

OnePlus 9 ve OnePlus 9 Pro’ya Android 12 tabanlı OxygenOS 12 geliyor. En son sürümün, geçen hafta kullanıma sunulan önceki güncellemenin getirdiği sorunları çözme sözü verildi. Kullanıcılar, taşıdığı hata ve sorunlardan şikayet ettikten sonra OnePlus, OnePlus 9 serisi için son güncellemeyi askıya almıştı. OnePlus’a benzer şekilde, Samsung’un, bildirilen sorunlar nedeniyle askıya aldıktan sonra kararlı Android 12 güncellemesini yeniden başlattığı söyleniyor. Bildirildiğine göre Samsung Galaxy Z Flip 3 ve Galaxy Z Fold 3 akıllı telefonlara da OxygenOS 12 güncellemesini sunacak.

Geçen hafta, OnePlus, OnePlus 9 ve OnePlus 9 Pro için orijinal Android 12 tabanlı OxygenOS 12’yi piyasaya sürdü. Bu güncelleme, mobil veri bağlantısını, bildirimleri etkileyen ve hatta diğerlerinin yanı sıra donma sorunlarına ve görüntüleme sorunlarına neden olanlar da dahil olmak üzere hatalar getirdi. Şirket nihayetinde bu sürümü askıya aldı ve şimdi önceki sorunları çözme sözü verilen yeni bir yazılım paketini piyasaya sürüyor.

OnePlus 9, Hintli kullanıcılar için LE2111_11_C.39 ve dünya çapındaki tüketiciler için LE2115_11_C.39 yazılım sürümünü alırken, OnePlus 9 Pro, LE2121_11_C.39 ve küresel pazarlarda LE2125_11_C.39’u güncellemesini alıyor. OnePlus Topluluk forumları.

Değişiklikler açısından OnePlus, yeni OxygenOS sürümünün parmak izi kilidinin düzgünlüğünü iyileştirdiğini, sistem güç tüketimini optimize ettiğini ve bazı oyunları oynadıktan sonra ana ekrana geri dönerken ekran yırtılması sorununu düzelttiğini söyledi. Güncelleme ayrıca, bazı kullanıcılar için bildirim çubuğunun boş görünmesine neden olan sorunu çözme sözü verdi. Ayrıca, kamera ve ağ bağlantısı konusunda iyileştirmeler var.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: OnePlus 9’a OxygenOS 12 Güncellemesi Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör