Yılın En Güzel Audi e-tron GT Seçildi

blank
Yılın En Güzel Audi e-tron GT Seçildi

İçerik: Yılın En Güzel Audi e-tron GT Seçildi

Yılın En Güzel Otomobili Audi e-tron GT Seçildi:

Audi e-tron GT, 2021 yılı için Almanya’da düzenlenen Golden Steering Wheel ödüllerinde (Goldenes Lenkrad- Golden Steering Wheel) ‘Yılın En Güzel Otomobili’ kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü. 70 modelin bulunduğu kategoride Kazanıldığı an değerlendirildi Auto Bild dergisi ve Bild am Sonntag gazetesi okurlarının oylarıyla belirlendi.

  1. Altın Direksiyon Ödülleri, Berlin Axel-Springer-Haus’ta düzenlenen ödül töreniyle sahiplerini buldu. Törene katılan Audi AG CEO’su Markus Duesmann’a, e-tron GT’nin ödüllendirildiği “Yılın En Güzel Otomobili” ödülü için bir heykel takdim edildi.

E-tron GT’nin özellikle Audi markasının bu alanda ulaştığı noktayı ve iddiayı vurguladığını belirten Duesmann, “Etkileyici performansı ile elektromobilitenin en duygusal halini sunuyor. Model, sürdürülebilir konseptiyle de bir duruşu simgeliyor. Bu anlamda E-tron GT bizim öncü modelimiz” dedi.

İlk kez 1976 yılında düzenlenen Altın Direksiyon Ödülleri, prestijinin yanı sıra Almanya’nın en eski otomotiv ödüllerinden biridir. Bu yıl 45’incisi düzenlenen yarışmada 12 kategoride 70 yeni model değerlendirildi. Yılın En Güzel Otomobili ödülü, tüm kategorilerde 70 model arasından okuyucuların oylarıyla seçilmesi nedeniyle ayrı bir önem taşıyor.

blank

2026 yılından itibaren sadece elektrikli modelleri piyasaya sürmeye hazırlanan Audi markası için E-tron GT, elektrikli mobilitede geleceğin öncüsü olarak kabul ediliyor. Sportifliğinin yanı sıra duygusal tasarımı, dinamik performansı ve sürdürülebilir konsepti ile Audi markası.

Model, bu iddiasını, auto motor und sport dergisinin lüks sınıfındaki en iyi tasarım yeniliği olarak verdiği Altın Direksiyon Ödülü’nün yanı sıra birçok ödülle kanıtlıyor. KazanAçıklanan 2021 Autonis ödülü yine lüks kategorisinde yer aldı. kazan2022 Yılın Alman Otomobili ödülü de bunlar arasında.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Yılın En Güzel Audi e-tron GT Seçildi

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek. Extreme E’nin kardeş şampiyonasının 2024’te başlaması bekleniyor. …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör