Adidas’ın İlk NFT’si 23 Milyon Dolar Kazandı

blank
Adidas'ın İlk NFT'si 23 Milyon Dolar Kazandı

İçerik: Adidas’ın İlk NFT’si 23 Milyon Dolar Kazandı

Adidas’ın ilk NFT çalışması başarılı olmuş gibi görünüyor. The Block, Bored Ape Yacht Club, Gmoney ve Punks ile yapılan işbirliğinin, Ethereum’da 15.5 milyon dolar “Erken Erişim” aşaması ile 7.5 milyon dolar genel satış arasında 23 milyon dolardan fazla komisyon aldığını öğrendi.

Tümü, Adidas’ın erken işlemleri duraklatmasına neden olan bir engel olmasına rağmen yaklaşık 30.000 NFT bastı. Rakam, bu kadar iyi bilinen bir marka için fazla gelmeyebilir, ancak Adidas, son çeyreğinde 538.4 milyon dolarlık bir kâr elde etti – sınırlı sayıda dijital sürümden 23 milyon dolar önemli bir faktör.

Bunun gibi daha fazla satış, Adidas’ın alt çizgisini doldururken, NFT’lere daha önce spor ayakkabılar için ayrılmış bütçe seviyelerini verebilir.

Sonuç olarak daha fazla NFT yayınını görme şansınız var, meta veri kaynaklarına daha fazla katılımdan bahsedilmiyor bile. Adidas’ın çok fazla seçeneği olduğu söylenemez.

Nike, RTFKT’yi tam olarak NFT’ler ve ayakkabı gibi metaverse koleksiyonlarıyla olan ilişkisini derinleştirmek için satın aldı ve Adidas, en belirgin rakiplerinden birine karşı gelmezse zirveden vazgeçme riskiyle karşı karşıya.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Adidas’ın İlk NFT’si 23 Milyon Dolar Kazandı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör