Ulu Motor’dan SKYWELL’e Dijital Promosyon

blank
Ulu Motor'dan SKYWELL'e Dijital Promosyon

İçerik: Ulu Motor’dan SKYWELL’e Dijital Promosyon

Ulu Motor’dan SKYWELL’e Dijital Promosyon. Ulu Motor, SKYWELL ortaklığıyla geleceğin elektriksel dönüşümünün ve otomotivin Türkiye pazarında mobilite ekosistemine dönüşümünün temellerini attı. SKYWELL ve Ulu Motor, imzaladıkları teknolojik ortaklık anlaşması ile yepyeni yüzde 100 elektrikli modeli SKYWELL ET5’in dijital tanıtımını da gerçekleştirdi.

Kısa sürede 100’ün üzerinde ön sipariş alan modelin elektronik tanıtım toplantısında, yaratılması hedeflenen mobilite ekosisteminin temel dinamiklerinin yanı sıra otomobilin kusursuz teknik özellikleri de anlatıldı. Toplantıda konuşan SKYWELL Türkiye CEO’su Mahmut Ulubaş, “Sadece yeni bir elektrikli otomobilin tanıtımını yapmıyoruz. Kullanıcılarımız ile markamız arasında bir bağ kuruyor ve mobilite ekosisteminde bir kültür oluşturuyoruz.

SKYAPP uygulamamız ile yerinde hizmet sunarken, Silikon Vadisi merkezli Bluedot firması ile iş birliği içerisinde sadakat programı da başlatıyoruz. SKYWELL Türkiye olarak tüm bunların etrafında milli bir teknoloji ve hizmet ekosistemi oluşturuyoruz. Bunun yanı sıra sınırlı sayıda NFT olarak sunacağımız aracımızla Türkiye’de ilkleri sunmaya devam ediyoruz” dedi.

Lansman toplantısına görüntülü olarak katılan SKYWORTH Kurucusu Stephen Wong, “Kurulduğu günden bu yana televizyondan set up boxa, cep telefonundan elektrikli otobüse pek çok farklı projeye imza atan grubumuz da fuara katıldı. SKYWELL markası ile elektrikli otomobil pazarına Bugün Ulubaşlar Grubu ile kurduğumuz iş ortaklığı sayesinde Türkiye pazarına iddialı ve güçlü bir şekilde açılmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Otomotiv, bilişim, inşaat, gayrimenkul ve turizm sektörlerinde faaliyet gösteren ve bu yıl 50. yılını kutlayan Ulubaşlar Grubu’nun otomotiv şirketi Ulu Motor, distribütörü olduğu elektrikli araç markası SKYWELL’in dijital tanıtımını yaptı. . Kısa sürede 100’ün üzerinde ön sipariş alan modelin online tanıtım toplantısında, aracın premium tasarım özellikleri ve üstün teknik verileri ile Ulu Motor ve SKYWELL tarafından kurulan mobilite ekosisteminin detayları gündeme getirildi. ışık. Marka, Ulu Motor ortaklığıyla sınırlı sayıda NFT modeli, SKYAPP uygulamaları, yerinde servis olanakları, sadakat programı ve SKYHOUSE showroom’ları gibi birçok yeniliği tüketicilerle buluşturuyor.

Otomotiv sektöründe birçok seçkin markanın temsilciliğini üstlenen Ulu Motor’un SKYWELL markasıyla Türkiye’de bambaşka bir ekosistem yaratmayı hedeflediğini vurgulayan SKYWELL Türkiye CEO’su Mahmut Ulubaş, “Yeni markamızla çok daha ötesine geçiyoruz. sadece araba tanıtımı. Satış sonrası benzersiz yeniliklerimizin yanı sıra mobilite çözümlerimiz, distribütörlük ve teknoloji ortaklığımız ile Türkiye pazarına farklı bir hizmet anlayışı getiriyoruz. Bu sayede geleceğin teknolojileriyle elektrikli araç satmanın çok ötesine geçerek bir mobilite ekosistemi kuruyoruz.”

Kullanıcı deneyiminde yeni bir kültür: “SKYAPP”
Online lansmanda öne çıkan en önemli konu, markanın Türkiye’deki satış sonrası hizmet kalitesini yepyeni bir boyuta taşıyan mobil uygulaması oldu. SKYAPP adlı uygulama sayesinde yepyeni bir kullanıcı deneyimi yaratıldığını vurgulayan Mahmut Ulubaş, “Bu sayede kullanıcılarımızın tamir, bakım veya servis ihtiyacı olduğunda servise gitmeden çözüm sunabileceğiz. uygulama. SKYAPP üzerinden bulunduğunuz yere en yakın yetkili servisi arayabilir, konum paylaşabilir, aracın bulunduğu yerde bakım, onarım ve hatta şarj işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede kullanıcılarımızı SKYWELL ailesinin bir parçası haline getireceğiz. Hizmette sınırımız gökyüzüdür” dedi.

Sadece otomobil servislerinin değil, bayilik ve showroom anlayışının da tamamen farklı olacağını vurgulayan Mahmut Ulubaş, “Avrupa’nın ilk SKYHOUSE showroom’larını Türkiye’de devreye alıyoruz. SKYHOUSE mağazalarındaki amacımız, SKYWELL kullanıcıları için bir oturma odası yaratmaktır. SKYHOUSE mağazalarında aileniz veya arkadaşlarınızla kahve içebilir, vakit geçirebilir veya toplantı yapabilirsiniz. SKYHOUSE mağazalarımız Ankara ve İstanbul illerinde hizmet vermeye başlamıştır. 2022’nin ilk çeyreğinde bunlara 20 farklı puan eklenecek. 10’da 2022 bin metrekare alanda faaliyete geçecek olan Ar-Ge ve Deneyim merkezimiz SKYWELL kullanıcılarına kusursuz bir deneyim sunacak.”

“Güçlü iş ortaklığıyla büyüyeceğiz”
Ulu Motor’un sadece distribütörlüğüyle değil, teknoloji ortaklığıyla da SKYWELL’i ileriye taşıyacağını vurgulayan SKYWORTH Kurucusu Stephen Wong, “SKYWELL ET-5’in Türkiye’de doğuşuna tanık olduğunuz için teşekkür ederiz. 33 yıl önce Çin’in Shenzhen şehrinde kurulduğumuz günden bu yana birçok farklı çalışmaya imza atan grubumuz, elektrikli otomobil pazarına SKYWELL markasıyla giriş yaptı. Bugün Ulubaşlar Grubu ile kurduğumuz iş ortaklığı sayesinde Türkiye pazarına iddialı ve güçlü bir şekilde açılmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Türkiye pazarına girdiğinden bu yana Türkiye’de elektrikli otomobillerde en uzun garanti süresi olan 8 yıl, sınırlı sayıda aracın NFT ile dijital sanat eserine dönüşmesi gibi birçok ilke imza atan SKYWELL markası, bir ilke daha imza atıyor. Silikon Vadisi merkezli teknoloji şirketi Bluedot ile imzalanan anlaşma doğrultusunda SKYWELL kullanıcılarına sadakat ve ödül programı sağlanacak.

Dünyada ilk kez elektrikli otomobil kullanıcılarına sadakat ve ödül programı sunan teknoloji şirketi Bludot’un CEO’su Ferhat Babacan, “SKYWELL ile yapılan bu ortaklık ile kullanıcılar en yakın açık şarj istasyonunu görebilecekler. elektrikli otomobillerini aldıkları ilk günden itibaren Bluedot mobil uygulamasına İstasyona yakın olan işletmelerden alışveriş ve şarj işlemlerinden ödül kazanılırken şarj edilirken, oto yıkama ve yol yardım gibi hizmetler de bulunacak. SKYWELL ile araç satın aldıktan sonraki tüm süreci ekosisteme, kültüre dönüştürmek için güçlerimizi birleştirdik. Kullanıcılar bu deneyimi keşfederken, teknolojiyi her aşamada yakından tanıyabilecekler.”

SKYWELL ET-5 kusursuz güzellik, benzersiz özellikler
SKYWELL’in %5’lik elektrikli modeli ET520, güçlü tasarımı, performanslı pil teknolojisi, 5 km’ye kadar menzili, yarı otonom sürüşü ve akıllı özellikleri ile Avrupa ve Türkiye elektrikli otomobil pazarında önemli bir oyuncu olmayı hedefliyor. ET5, boyutlarıyla da geniş bir iç hacim sunuyor. ET4698; 1908 mm uzunluğu, 1696 mm genişliği, 2.800 mm yüksekliği ve 467 mm dingil mesafesi ile sınıfında öne çıkıyor ve ferah bir yaşam alanı sunuyor. 1141 litre olan bagaj hacmi, koltuklar yatırıldığında 5 litreye kadar çıkabiliyor.

150 kW gücündeki SKYWELL ET0, 5 saniyede 100’den 7,9 km/s hıza çıkabiliyor. Geleceğin mobilitesini teknolojisiyle bugünden şekillendiren ET3, XNUMX farklı donanım seviyesiyle 807 bin TL’den başlayan anahtar teslimi fiyatla kullanıcılarla buluşuyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Ulu Motor’dan SKYWELL’e Dijital Promosyon

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek. Extreme E’nin kardeş şampiyonasının 2024’te başlaması bekleniyor. …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör