Yeni Toyota Arabaları, Anahtarla Uzaktan Çalıştırılmayacak

blank
Yeni Toyota Arabaları, Anahtarla Uzaktan Çalıştırılmayacak

İçerik: Yeni Toyota Arabaları, Anahtarla Uzaktan Çalıştırılmayacak

Mevcut Toyota sürücüleri, anahtarlıklarından uzaktan başlamak için abone olmak zorunda olmaktan heyecan duymayabilir, peki ya yeni alıcılar? Karışık haberler var.

Otomobil üreticisi Roadshow’a yaptığı açıklamada, yeni araçların anahtarlıklarında uzaktan çalıştırmanın kullanılamayacağını söyledi. Yani markanın mobil uygulamasını kullanmanız gerekecek. Bununla birlikte, maliyeti önemsemeyebilirsiniz.

Bu özellik için hiçbir zaman ödeme yapmanız gerekmeyebilir. Daha önce 2018’den 2020’ye kadar olan araçların üç yıllık Connected Sevices denemesiyle sınırlı olduğu açıkken, bazı 2020 model yılı ve daha yeni araçlarda 10 yıllık bir deneme bulunuyor. Bedava süresi sona erdiğinde başka bir arabaya geçme ihtimaliniz var.

Bu yine de bir anahtarlığın sadeliğini tercih edenleri veya araçlarını uzun süre kullanmak isteyenleri memnun etmeyecektir. Aracınızın ömrünün büyük bir bölümünde sahip olduğu işlevselliği korumak için fazladan ödeme yapmanız gerekebilir. Toyota’nın geri bildirimine güvenilmiyor.

Birçok şirket gibi Toyota da yalnızca satışlardan elde edebileceğinden daha istikrarlı bir gelir akışı sağlamak için hizmetlere yöneliyor. Uzaktan çalıştırma, bundan on yıl sonra yılda sadece 80 dolar kazanım sağlaması beklenmedik bir şey değil, ancak Toyota’nın stratejisinin nereye gittiğine dair ipuçları veriyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Yeni Toyota Arabaları, Anahtarla Uzaktan Çalıştırılmayacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek. Extreme E’nin kardeş şampiyonasının 2024’te başlaması bekleniyor. …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör