120fps Oyun Akış Seçeneği, Pixel 6 Pro’ya Geliyor

blank
120fps Oyun Akış Seçeneği, Pixel 6 Pro'ya Geliyor

İçerik: 120fps Oyun Akış Seçeneği, Pixel 6 Pro’ya Geliyor

120fps Oyun Akış Seçeneği, Pixel 6 Pro’ya Geliyor:

Pixel 6 Pro, GeForce Now sayesinde saniyede 120 kare hızında ve 1080p’de oyun akışı yapabilen cihazlar listesine katıldı. Şimdiye kadar, NVIDIA’nın bulut oyun hizmetinde bu seçeneği destekleyen tek akıllı telefonlar, S21, S20 FE ve Note 20 dahil olmak üzere Samsung Galaxy cihazlarıydı. NVIDIA, ilk olarak XDA Developers tarafından tespit edilen bir destek sayfasında Pixel 6 Pro sahiplerinin 120 fps seçeneğini kullanabileceğini resmen açıkladı.

Ekim ayında NVIDIA, GeForce Now için RTX 3080 GPU’lar tarafından desteklenen yeni bir üst düzey oyun işlemcisini piyasaya sürdü. 120 fps’de oyun akışı yapmak için yeni çıkan bu sisteme sahip olmanız gerekiyor. PC ve Mac’te çözünürlük 1440p’de zirveye çıkıyor ancak NVIDIA Shield ile 4K’ya kadar oyun performansı alabileceksiniz.

120 fps modunu Pixel 6 Pro’da kullanmak için uygulamanın ayarlarında GeForce Now altındaki akış kalitesi ayarlarını yapmanız gerekiyor. Ayrıca ekranınızın 120 Hz yenileme hızının da etkin olduğundan emin olmalısnız. NVIDIA, 120 fps oyun için en az 25 MB/sn bağlantıya ihtiyacınız olacağını söylüyor. Ayrıca yeni çıkan bu oyun seçeneğini daha fazla cihaza getirmeyi planlıyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: 120fps Oyun Akış Seçeneği, Pixel 6 Pro’ya Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör