Honor’un İlk Katlanabilir Akıllı Telefonunun Adı Magic V Olacak

blank
Honor'un İlk Katlanabilir Akıllı Telefonunun Adı Magic V Olacak

İçerik: Honor’un İlk Katlanabilir Akıllı Telefonunun Adı Magic V Olacak

Honor’un İlk Katlanabilir Akıllı Telefonunun Adı Magic V Olacak:

Honor, ilk katlanabilir akıllı telefonu Magic V’nin lansmanını Twitter ve Weibo’da yaptı. Eski Huawei alt markası, “Honor’un ilk katlanabilir amiral gemisi” olarak nitelendirdi ve şirket kesin bir tarih vermese de “yakında” piyasaya sürüleceğini söyledi.

Özellikle şirket, Çin’in ticari marka otoritesine “Magic Fold” ve “Magic Wing” terimleri için başvurduktan sonra, olası bir Honor katlama cihazı hakkında söylentiler dolaşıyor. Şirketin CEO’su George Zhao, 2019’da CNET’e katlanır bir telefon yapmakla ilgilendiğini söylerken, eski ana şirketi Huawei kısa süre önce üçüncü nesil katlama cihazı Mate X2’yi piyasaya sürdü.

Diğer ayrıntılar yetersiz, ancak The Elec’ten gelen bir söylenti, yaklaşmakta olan bir Honor katlanır telefonun 8.03 inç katlanır ekran ve 6.45 inç dış ekran ile ultra ince cam kullanacağını belirtti. Doğruysa, bu, Galaxy Flip 3’e değil, Samsung’un Galaxy Fold 3’üne çok benzeyeceği anlamına geliyor. Bir amiral gemisi olduğu düşünülürse, nispeten üst düzey bir işlemciye ve diğer parçalara sahip olması gerekiyor.

Huawei, “hayatta kalmasını sağlamak” için Kasım 2020’de Honor’u sattı, bu nedenle Honor bir yıldan biraz fazla bir süredir bağımsız olarak devam ediyor. Huawei cihazlarının aksine Google uygulamaları Honor akıllı telefonlarda mevcut.

Samsung, Huawei ve şimdi Honor ile birlikte Xiaomi, Oppo ve Motorola son zamanlarda çeşitli katlanır akıllı telefonlar piyasaya sürdü. Google’ın ayrıca en az bir katlanabilir Pixel cihazı üzerinde çalıştığı ve yakın zamanda tabletler ve katlanabilir cihazlar için tasarlanmış bir Android sürümünü duyurduğu bildiriliyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Honor’un İlk Katlanabilir Akıllı Telefonunun Adı Magic V Olacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör