John Wick: 4. Bölümün Çıkış Tarihi 2023’e Ertelendi

blank
John Wick: 4. Bölümün Çıkış Tarihi 2023'e Ertelendi

İçerik: John Wick: 4. Bölümün Çıkış Tarihi 2023’e Ertelendi

John Wick: 4. Bölümün Çıkış Tarihi 2023’e Ertelendi:

Lionsgate, John Wick: Chapter 4’ün çıkış tarihinin Mart 2023’e ertelendiğini duyurdu. Keanu Reeves’in başrolünde olduğu aksiyon filmi, bir önceki vizyon tarihi olan 27 Mayıs 2022’den bir yıldan biraz daha kısa bir süre sonra vizyona girecek. John Wick: Chapter 4’ün, Tom Cruise’un başrolünde olacağı Top Gun: Maverick’in sinemalara geleceği Mayıs ayında vizyona girmesi bekleniyor. Çıkış tarihinin tekrar ertelenmesi, dünya çapında görülmeye başlanan ve Hollywood dahil işletmeleri etkileyen Omicron tipi koronavirüs vakalarındaki son artıştan kısa bir süre sonra geldi.

Lionsgate, John Wick: Chapter 4’ün yeni çıkış tarihini Çarşamba günü şirketin sosyal medya kanallarında yayınlanan bir fragman ile “Görüşürüz” sözleriyle duyurdu. Lionsgate, filmin gecikmesi için belirli bir neden açıklamasa da, Deadline tarafından filmin çekildiğini belirten bir rapora göre, Japonya’da üretimin durması ve üretimin devam edip etmeyeceği belli olmadığı için filmin 2023’e ertelendiği tahmin ediliyor.

Yaklaşan Keanu Reeves’in tekrar başrolde olacağı John Wick: Chapter 4’te Bill Skarsgård, Donnie Yen, Ian McShane ve Laurence Fishburne yer alıyor. Basil Iwanyk ve Erica Lee’nin yapımcılığını üstlendiği filmin senaryosunu Michael Finch ve Shay Hatten kaleme alıyor. Dünya çapında 580 milyon doları aşan serinin ilk üç filmi, John Wick: Chapter 4’ü de çeken Chad Stahelski tarafından yönetilmişti.

Daha önce de belirtildiği gibi, John Wick: Chapter 4’ün daha önce 27 Mayıs 2022’de piyasaya sürülmesi planlanıyordu ve bu da onu çok beklenen başka bir film olan Top Gun: Maverick ile karşı karşıya getirecekti. Deadline’ın haberine göre, yeni vizyon tarihi 24 Mart 2023 olan filmin, Sony’nin isimsiz bir George Foreman biyografisi ile karşı karşıya gelmesi planlanıyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: John Wick: 4. Bölümün Çıkış Tarihi 2023’e Ertelendi

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Netflix ve Mattel ‘Masters of the Universe’ Filmi Çekiyor

Netflix ve Mattel ‘Masters of the Universe’ Filmi Çekiyor. Netflix’in Masters of the Universe ile …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör