OnePlus 10 Pro, Ocak Ayında Tanıtılacak

blank
OnePlus 10 Pro, Ocak Ayında Tanıtılacak

İçerik: OnePlus 10 Pro, Ocak Ayında Tanıtılacak

OnePlus 10 Pro, Ocak Ayında Tanıtılacak:

OnePlus bir sonraki akıllı telefonunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor ve görünüşe göre telefonu piyasada görmek için uzun süre beklemeyeceğiz. Kurucu ortak ve CEO Pete Lau’ya göre, önümüzdeki ay OnePlus 10 Pro piyasaya çıkacak. Lau, Gizmodo’nun belirttiği gibi Weibo’da “OnePlus 10 Pro, Ocak’ta görüşürüz” diye yazdı.

OnePlus bir sonraki telefonunu Ocak ayında ortaya çıkarırsa, bu haraket markanın olağan zaman çizelgesinde bir değişime işaret edecek. Geçtiğimiz birkaç yıl içinde, genellikle Samsung’un en yeni Galaxy S serisi telefonlarını piyasaya sürmesinden sonra, Mart veya Nisan aylarında amiral gemisi telefonlarını duyurmuştu.

Söylentiler, OnePlus’ın temel bir modele ve profesyonel bir cihaza sahip olmanın olağan yaklaşımı yerine, bu sefer yalnızca tek bir telefonu ortaya çıkaracağını öne sürdü. Geçmişte OnePlus, amiral gemisi cihazları T serisi bir modelle de takip etmişti ancak bu yıl 9T çıkarmama kararı aldı.

Lau, daha önce 10 serisi cihazların OnePlus’ın Oppo ile paylaştığı yeni bir Android 13 tabanlı işletim sistemine sahip olacağını söylemişti. İkisi resmi olarak bu yıl BBK Electronics’in mülkiyeti altında birleşti ve OnePlus, Oppo’nun bir alt markası oldu.

Sızıntı yapanlar, resmi olmayan görüntüler aracılığıyla bir sonraki OnePlus telefonuna bir göz atmayı teklif etti. OnePlus 10 Pro ekranının 120 Hz yenileme hızına sahip 6.7 inç QHD+ ekran olması planlanırken, OnePlus yine Hasselblad kameraları kullanacak gibi görünüyor. Lau, bu ayın başlarında yaklaşmakta olan cihazın yeni Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 yonga setini kullanacağını doğrulamıştı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: OnePlus 10 Pro, Ocak Ayında Tanıtılacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör