Opel’e Yıl Sonuna Özel Kampanyalar Geliyor

blank
Opel'e Yıl Sonuna Özel Kampanyalar Geliyor

İçerik: Opel’e Yıl Sonuna Özel Kampanyalar Geliyor

Opel’e Yıl Sonuna Özel Kampanyalar Geliyor:

Opel, showroom’lara özel ayrıcalıkları ve KOBİ’lere Aralık ayında sunduğu nakit indirimleriyle dikkat çekiyor. Opel’in ticari araç kampanyası kapsamında KOBİ müşterileri Combo Life, Combo Cargo, Zafira Life ve Vivaro modellerine 5 bin TL indirimle sahip olabiliyor. Özel binek ve SUV modellerinde çeşitli imkanlar sunan Opel, yeni araç sahibi olmak isteyenleri showroomlarına davet ediyor.

Üstün Alman teknolojisini en çağdaş tasarımlarla buluşturan Opel, Aralık ayında da binek ve ticari araç modellerinde uygun satın alma koşulları sağlıyor. Üstün Alman teknolojileri ile piyasaya çıktığı ilk günden itibaren rakiplerinden ayrılan başarılı hatchback modeli Corsa, yılsonuna özel kampanyaları ile yeni sahiplerini bekliyor. Opel’in yeni tasarım dilini en iyi yansıtan modeller arasında yer alan Crossland, SUV konforunu ve sürüş keyfini otomobil severlerle buluşturuyor. Markanın geçtiğimiz günlerde Altın Direksiyon Ödülü’ne layık görülen SUV modeli Mokka, yeni sahiplerini Opel showroomlarında sıra dışı bir yolculuğa çıkarmaya hazırlanıyor. Opel’in bir diğer güçlü modeli Opel Grandland X, yılın son günlerine özel fırsatlarla yeni yıla yeni bir SUV ile girmek isteyen otomobil severleri bekliyor.

“İşi Almanlara Bırakın” diyen Opel, KOBİ’lerin her türlü ihtiyacına cevap vererek binek otomobillerin konforunu ticari araç özellikleriyle buluşturuyor ve farklı ebatlardaki ürün gamı ​​ile hayatı kolaylaştıran çözümler sunuyor. Opel’in Combo Life modelini satın almak isteyen KOBİ müşterileri modele 412.900 bin TL’ye sahip olabilecek. Sağlamlığı, çok yönlü şasesi ve yüksek kapasitesi ile öne çıkan Combo Kargo, KOBİ’ler için 314.900 TL’den başlayan promosyon fiyatları ve 5 bin TL’lik ek indirimle showroomlardaki yerini alacak. Opel Vivaro modelleri Aralık ayı boyunca 417.900 TL’den başlayan fiyatları ve KOBİ’lere özel indirimleriyle dikkat çekiyor. Konfor odaklı yenilikçi teknolojileri, özgün Alman tasarımı ve iyi düşünülmüş detaylarıyla yeni Zafira Life, 626.900 TL’den başlayan fiyatı ve özel indirimleriyle hem KOBİ’leri hem de geniş aileleri hedefliyor.

Aralık ayında Opel, geniş ticari ürün yelpazesi ve üstün Alman teknolojisini en çağdaş tasarımlarla birleştiren yeni binek modelleri ile yılın son ayında müşterilerini Opel showroomlarına davet ediyor. Ayrıca Opel modellerini online olarak keşfetmek isteyenler Opel Türkiye web sitesinden tüm detaylara ulaşabilirler.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Opel’e Yıl Sonuna Özel Kampanyalar Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek. Extreme E’nin kardeş şampiyonasının 2024’te başlaması bekleniyor. …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör