Adidas’ın İlk NFT’si 23 Milyon Dolar Kazandı

blank
Adidas'ın İlk NFT'si 23 Milyon Dolar Kazandı

İçerik: Adidas’ın İlk NFT’si 23 Milyon Dolar Kazandı

Adidas’ın İlk NFT’si 23 Milyon Dolar Kazandı:

Adidas’ın ilk NFT çalışması başarılı oldu gibi görünüyor. The Block, Bored Ape Yacht Club, Gmoney ve Punks ile yapılan işbirliğinin, Ethereum’da 15.5 milyon dolar “Erken Erişim” aşaması ile 7.5 milyon dolar genel satış arasında 23 milyon dolardan fazla para kazandığını açıklandı. Tümü, Adidas’ın erken işlemleri duraklatmasına neden olan bir hareket olmasına rağmen, ilk piyasaya arzda yaklaşık 30.000 NFT piyasaya sürüldü.

Kazanılan para miktarı, Adidas kadar iyi bilinen bir marka için fazla gelmeyebilir, ancak Adidas, geçtiğimiz yılın son çeyreğinde 538.4 milyon dolarlık bir kâr elde etmişti. . Bunun gibi daha fazla satış, Adidas’ın alt çizgisini doldururken, NFT’lere önce spor ayakkabılar için ayrılmış olan pazar payında önemli bir yer verebilir.

blank

Sonuç olarak daha fazla NFT yayınını görme şansınız var, meta veri kaynaklarına daha fazla katılımdan bahsetmiyorum bile. Adidas’ın çok fazla seçeneği olduğu söylenemez. Nike, RTFKT’yi tam olarak NFT’ler ve ayakkabı gibi metaverse koleksiyonları ile olan ilişkisini derinleştirmek için satın aldı ve Adidas, en belirgin rakiplerinden birine karşı gelmezse zeminden vazgeçme riskiyle karşı karşıya.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Adidas’ın İlk NFT’si 23 Milyon Dolar Kazandı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör