Honor Magic V Katlanabilir Telefon 10 Ocak’ta Piyasaya Sürülecek

blank
Honor Magic V Katlanabilir Telefon 10 Ocak'ta Piyasaya Sürülecek

İçerik: Honor Magic V Katlanabilir Telefon 10 Ocak’ta Piyasaya Sürülecek

Honor Magic V Katlanabilir Telefon 10 Ocak’ta Piyasaya Sürülecek:

Yeni çıkan söylentilere göre Honor Magic V katlanabilir akıllı telefon 10 Ocak’ta piyasaya sürülecek. Çinli şirket, yakında ilk katlanabilir telefonunu tanıtacağını şimdiden onayladı. Bir rapor, amiral gemisinin Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 SoC tarafından destekleneceğini ve bu da onu en yeni Snapdragon yonga setine sahip ilk katlanabilir telefon haline getireceğini açıkladı. Son zamanlarda, Honor’un eski ana şirketi Huawei, Çin’de Qualcomm Snapdragon 888 4G SoC ile P50 Pocket katlanabilir telefonunu piyasaya sürdü.

Tipster Teme (@RODENT950) tarafından atılan bir tweete göre, Honor Magic V akıllı telefon 10 Ocak’ta Çin’de piyasaya sürülecek. Daha önce, tipster Digital Chat Station, Honor katlanabilir akıllı telefonunun Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 SoC tarafından destekleneceğini açıklamıştı. Akıllı telefonun teknik özellikleri hakkında daha fazla bilgi verilmedi.

Ancak Honor China tarafından Weibo’da paylaşılan kısa bir videoda Honor CEO’su Zhao Ming, Honor Magic V’den bahsetti. Katlanabilir telefonun ekranının “en eksiksiz yapısal tasarımı ile piyasadaki en iyi katlanır ekran olacağını söyledi. Yönetici, Honor Magic V’nin karmaşık birleştirme teknolojisine sahip olduğunu ve optimizasyonun yazılım düzeyinde gerçekleştirileceğini açıkladı.

Ming, bazı üreticilerin daha küçük katlanır ekranlar yaptığını ve bunun da esasen telefon katlamanın asıl amacını ihlal ettiğini söyledi. Honor Magic V’in çift ekranlı bir tasarıma sahip olması bekleniyor. Dahili ekran 8 inç ölçebilir ve harici ikincil ekranın ise 6,5 inç olması bekleniyor.

Son zamanlarda, diğer Çinli akıllı telefon şirketleri Huawei ve Oppo, katlanabilir telefonlarını piyasaya sürdü. Huawei, Huawei P50 Pocket akıllı telefonunu piyasaya sürdü ve Oppo, Çin pazarında Oppo Find N’yi tanıttı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Honor Magic V Katlanabilir Telefon 10 Ocak’ta Piyasaya Sürülecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör