Huawei MateBook X Pro Ve Huawei Akıllı Gözlük Tanıtıldı

blank
Huawei MateBook X Pro Ve Huawei Akıllı Gözlük Tanıtıldı

İçerik: Huawei MateBook X Pro Ve Huawei Akıllı Gözlük Tanıtıldı

Huawei MateBook X Pro Ve Huawei Akıllı Gözlük Tanıtıldı:

Huawei MateBook X Pro 2022 dizüstü bilgisayar Çin’de piyasaya sürüldü. Dizüstü bilgisayar, 11. Nesil Intel Core i5 ve Intel Core i7 işlemciler tarafından destekleniyor ve 16 GB RAM- 1 TB’a kadar depolama alanı ile birlikte gelecek. Dizüstü bilgisayar, bu yılın başlarında piyasaya sürülen ve şarj ve touchpad üzerinde iyileştirmeler getiren Huawei MateBook X Pro 2022’nin halefi olarak görülüyor. Şirket ayrıca Çin’de benzersiz bir tasarıma sahip yeni bir çift akıllı gözlüğün lansmanını da yaptı. Huawei Akıllı Gözlükler olarak adlandırılan bu gözlükler, şirketin HarmonyOS yazılımında çalışıyor ve kullanıcının mesajlarını kontrol etmesine, medyayı değiştirmesine, aramaları kontrol etmesine ve hatta duruşlarını izlemesine izin veriyor.

Huawei MateBook X Pro ‘nun Özellikleri

Yeni Huawei MateBook X Pro 2022, Intel Core i7-1195G7 işlemci veya Intel Core i5-1155G7 işlemci ile birlikte gelecek. Dizüstü bilgisayar 12 GB RAM’e sahip olacak ve 512 GB ve 1 TB NVMe PCIe SSD depolama seçenekleriyle kullanıcılara sunulacak. Şirkete göre Huawei MateBook X Pro 2022, içinde Windows 11 Home kurulu olarak gelecek.

Dizüstü bilgisayar, 90Hz yenileme hızına ve yüzde 92,5 ekran-gövde oranına sahip 14,2 inç (3,120×2,080 piksel) LTPS ekrana sahip. Huawei’ye göre çoklu dokunmatik dokunmatik ekran, P3 geniş renk gamı ​​desteğiyle geliyor ve maksimum 500 nit parlaklığı destekliyor. Huawei MateBook X Pro 2022, 710p web kamerası ile birlikte gelir ve altı hoparlör ve dört mikrofon içeriyor.

blank

Huawei Akıllı Gözlük özellikleri
Yeni Huawei Akıllı Gözlükler, paslanmaz çelikten yapılmış değiştirilebilir çerçevelere sahip çıkarılabilir bir tasarıma sahip olacak. Klasik (yarım çerçeve), Pilot (kare) ve Retro (yuvarlak) olmak üzere üç çerçeve stiliyle gelecek. Şirket ayrıca Huawei Akıllı Gözlüklerin güneş gözlüğü versiyonunu da piyasaya sürdü. Her ikisinde de kullanıcının kulaklarının etrafına yerleştirilmiş stereo hoparlörler bulunur.

Kullanıcılar, şirketin web sitesine göre mesajlarını, hava durumunu, gündemlerini ve seyahat bilgilerini kontrol edebiliyor. Huawei ayrıca, şirketin web sitesine göre, bu gözlüklerin kullanıcının duruşunu izleme, servikal omurga sağlığına yönelik risk uyarıları sağlama yeteneğini de öne sürüyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Huawei MateBook X Pro Ve Huawei Akıllı Gözlük Tanıtıldı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör