Opel, 2021 Altın Direksiyon Ödülünün Sahibi Oldu

blank
Opel, 2021 Altın Direksiyon Ödülünün Sahibi Oldu

İçerik: Opel, 2021 Altın Direksiyon Ödülünün Sahibi Oldu

Opel 2021 Altın Direksiyon Ödülünün Sahibi Oldu:

2021’i başarıyla tamamlayan Alman üretici Opel, akülü Yeni Opel Mokka-e ile “2021 Altın Direksiyon” ve elektrikli hafif ticari modeli Opel Vivaro-e ile “Uluslararası Yılın Vanı 2021” ödüllerini müzesine getirdi. , geçmişle gelecek arasında bir köprü oluşturan Opel Manta GSe ElektroMOD ve “Yılın En İyi Konsept Otomobili” ödülünü kazanırken başarı gösterdi.

Uzman jüri üyeleri ve kamuoyu tarafından övgüyle karşılanan Opel modelleri, 2021 yılında da başarılarını prestijli ödüllerle taçlandırdı. Opel Vivaro-e “2021 Yılının Uluslararası Vanı” kazanılırken Yeni Opel Mokka-e “Altın Direksiyon 2021 Ödülü”nün sahibi oldu. 2021’de kazananları ilan edilen prestijli ödüller hakkında açıklama yapan Opel CEO’su Uwe Hochgeschurtz, “Tüm bu ödüllerle gurur duyuyoruz. Bunlar, Opel’in işine olan bağlılığını ve tutkusunu göstermektedir. Tüm ekibimiz tasarım ve mühendislik çalışmalarıyla yollara harika arabalar çıkardı. Hepsine çok ama çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Opel Vivaro-e’nin layık görüldüğü “2021 Yılının Uluslararası Vanı” ödülü ilkbaharda Opel’in Rüsselsheim’daki merkezinde gerçekleşti. Bu ödül, en çok satan akülü elektrikli hafif ticari araç için bir dizi ödülün başlangıcı oldu. Vivaro-e, Birleşik Krallık’ta “Yılın Elektrikli Vanı” seçildi ve ardından çok sayıda ödül aldı. Opel’in Combo modeli ise hem içten yanmalı motor versiyonu hem de tam elektrikli versiyonu ile yıl boyunca Avrupa’daki Opel Müzesi’ne birçok ödül kazandırdı.

Tanıtıldığı ilk günden itibaren cesur ve sade tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken Yeni Opel Mokka, 2021 yılının en çok konuşulan modellerinden biri oldu. Altın Direksiyon Ödülü”, tüm otomotiv endüstrisindeki en ünlü ödüllerden biridir. kazanBir kez daha medyada büyük yankı uyandırdı. Mokka, cesur ve sade tasarımı ve ileri teknolojiyi harmanlayan modern bir Alman SUV duruşuyla Top Gear dergisi tarafından “Yılın Tasarımı Ödülü”ne layık görüldü. Mokka’nın etkileyici görünümünün en önemli mimarı olan Opel Tasarım Başkan Yardımcısı Mark Adams, Automotive News Europe tarafından “Eurostar 2021” seçildi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Opel, 2021 Altın Direksiyon Ödülünün Sahibi Oldu

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek. Extreme E’nin kardeş şampiyonasının 2024’te başlaması bekleniyor. …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör