Xiaomi 12 Pro’nun Ekran Özellikleri Belli Oldu

blank
Xiaomi 12 Pro'nun Ekran Özellikleri Belli Oldu

İçerik: Xiaomi 12 Pro’nun Ekran Özellikleri Belli Oldu

Xiaomi 12 Pro’nun Ekran Özellikleri Belli Oldu:

Xiaomi Mi 12 Pro 5G, Xiaomi’nin 28 Aralık 2021’de piyasaya sürülmesi beklenen yeni cep telefonu olacak. Cep telefonu yeterli teknik özellikler ve uygun fiyat seçenekleri ile gelecek.

Xiaomi 12 serisi, 28 Aralık’ta piyasaya sürülmeye hazır. Son zamanlarda, Çinli teknoloji devi, Xiaomi 12 ve Xiaomi 12 Pro için ön siparişleri almaya başladı. Xiaomi her iki akıllı telefonun da toplamda 200.000’den fazla rezervasyon aldığını açıkladı. Ayrı olarak, Xiaomi, akıllı telefonun, yaklaşmakta olan Xiaomi 12 Pro’nun ısı dağılımında usta olduğunu gösteren bazı tanıtımlarını da paylaştı.

Kısa süre önce atanan Xiaomi Ürün Müdürü Wei Siqi, Xiaomi 12 Pro için uygulamalı bir video da paylaştı. Video, yakında piyasaya sürülecek olan akıllı telefonun 2K ekrana ve 120Hz yenileme hızına sahip ön tasarımını gösterdi. Düşük güçlü 2K ekran, videoda görüldüğü gibi, dokunmaya, geri bildirime ve hatta oynatılan içeriğe göre değişen değişken bir yenileme hızına sahip olacak. Video, mikroblog web sitesi Weibo’da gezinirken Xiaomi 12 Pro’nun ekranının 120Hz yenileme hızında çalıştığını gösteriyor. Ekran boşta bırakıldığında ise yenileme hızı 10Hz’e düşecek.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Xiaomi 12 Pro’nun Ekran Özellikleri Belli Oldu

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Android Uygulamaları Şubatta Windows 11’e Geliyor

Android Uygulamaları Şubatta Windows 11’e Geliyor. Windows 11’de Android uygulamalarını denemek için cilasız bir beta …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör