Telegram, iOS İçin Yeni Emoji Paketleri Yayınlayacak

blank
Telegram, iOS İçin Yeni Emoji Paketleri Yayınlayacak

İçerik: Telegram, iOS İçin Yeni Emoji Paketleri Yayınlayacak

Telegram, iOS İçin Yeni Emoji Paketleri Yayınlayacak:

Telegram, yakın zamanda iOS kullanıcıları için Canlı Metin desteği ve medya altyazıları biçimlendirme gibi yeni özellikleri duyurdu. Şimdi, anlık mesajlaşma platformunun, kullanıcıların uygulamada aldıkları mesajlara yanıt olarak duygularını ifade etmelerini sağlamak için bir mesaj tepki özelliği üzerinde çalıştığı açıklandı. iOS için Telegram’ın beta sürümünde kullanıcılar, gruplar veya kanallar halinde gönderilen bir mesaja farklı emojiler aracılığıyla yanıt verebilecek. Kullanıcılar, sohbete tepkileri paylaşmak için 11 farklı emoji arasından seçim yapabilecek. Yeni emojiler, başparmak yukarı, başparmak aşağı ve kalp atmaktan daha fazlasını içerecek. Instagram ve iMessage’a benzer şekilde, bir emoji seçildiğinde kullanıcılar dinamik animasyonları da kullanabilecek.

Telegram’ın iOS platformu için emoji tepkilerinin testi bir Reddit gönderisinde görüldü. Bu özellik sayesinde kullanıcılar, belirli bir mesaja veya Telegram’da gönderiye tepkilerini ifade etmek için bir emoji seçebilecekler. Belirtildiği gibi, kullanıcılar artık 11 tepki arasından seçim yapabilecek.

Seçilen emoji tepkileri küçük hareketli animasyonlar olarak kullanılabilecek. Grup sohbetlerinde veya Telegram kanallarında kullanıcılar, bir mesaja tıklayarak insanların her mesaja ne tepki verdiğini öğrenebilecekler. Yöneticiler gruplar halinde emoji özelliğini devre dışı bırakma hakkına da sahip olacak. Ayrıca sınırlı sayıda reaksiyon emojisi seçimi de grup yöneticileri tarafından ayarlanabilecek.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Telegram, iOS İçin Yeni Emoji Paketleri Yayınlayacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör