Hyundai, 2021’de 110’dan Fazla Ödülle Rekor Kırdı

blank
Hyundai, 2021'de 110'dan Fazla Ödülle Rekor Kırdı

İçerik: Hyundai, 2021’de 110’dan Fazla Ödülle Rekor Kırdı

Hyundai, 2021’de 110’dan Fazla Ödülle Rekor Kırdı:

Hyundai, 2021’de Avrupa’da çok başarılı bir yıl geçirdi ve hem marka imajını hem de satışlarını artırarak çok yol kat etti. Bu başarılarını ve iddialarını aldığı ödüllerle pekiştiren Hyundai, 110’dan fazla kategoride zirveye ulaştı. Hyundai, kurulduğu günden bu yana bir yılda en fazla ödüle ulaşan kendi rekorunu da kırmış oldu. Ayrıca 10 farklı modeliyle “Yılın Otomobili” ödülüne layık görülen Hyundai, ürün gamında gücünü ve üretim kalitesini kanıtladı.

blank

Tasarımdan sürdürülebilirliğe kadar çeşitli kategorilerde ödüller toplayan Hyundai, sadece müşterileri tarafından değil, sektör ve tasarım sektöründeki otoriteler tarafından da oldukça başarılı bulundu. Önümüzdeki yıllarda akıllı mobilite çözümleri ve robot teknolojileriyle adından söz ettirecek olan Hyundai, bu sayede gelecek için oldukça umut vadeden bir marka olarak öne çıkıyor.

Tüm Avrupa’da ve satışa sunulduğu diğer ülkelerde ilgi gören IONIQ 5, elektrifikasyon alanında markaya son derece önemli bir değer kattı. Bu yılın başındaki başarılı lansmanın ardından İngiltere, Almanya ve Belçika gibi önemli pazarlarda 25’ten fazla sektör ödülünü tek tek toplayan IONIQ 5, sonunda 2022’de finalist otomobillerden biri olarak damgasını vurdu.

blank

Hyundai, Avrupa için özel olarak tasarlanmış tamamen yeni bir crossover SUV modeli olan BAYON ve ilk özel yüksek performanslı SUV’si KONA N ile de dikkat çekti. Bu modellerin yanı sıra TUCSON’un Euro NCAP çarpışma testlerinden beş yıldız alarak güvenlikteki başarısı da markanın aldığı bir diğer önemli ödül oldu.

Hyundai, geçtiğimiz aylarda efsanevi İngiliz otomobil fuarı ve dergisi Top Gear Awards’ta en yüksek iki ödülü de aldı. Hyundai’nin İzmit’te ürettiği ve tüm Avrupa ve Avustralya’ya ihraç ettiği i20 N, 1.000 beygirlik hiper-spor rakipleri ve ultra lüks modellerini geride bırakarak “Yılın Otomobili” seçildi. Ayrıca Hyundai, üstün model serisiyle derginin “Yılın Üreticisi” ödülüne layık görüldü. Başarısını bu ödüllerle sınırlamayan Hyundai, 2021 İngiltere Otomotiv İtibar Raporu’nda en yüksek marka güvence puanına ulaştı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Hyundai, 2021’de 110’dan Fazla Ödülle Rekor Kırdı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek. Extreme E’nin kardeş şampiyonasının 2024’te başlaması bekleniyor. …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör