Xiaomi True Wireless Kulaklık Piyasaya Sürülüyor

blank
Xiaomi True Wireless Kulaklık Piyasaya Sürülüyor

İçerik: Xiaomi True Wireless Kulaklık Piyasaya Sürülüyor

Xiaomi True Wireless Kulaklık Piyasaya Sürülüyor:

Xiaomi True Wireless Earphones 3, 28 Aralık Salı günü Xiaomi 12 serisiyle birlikte piyasaya sürülüyor. Çinli şirketin yeni gerçek kablosuz stereo (TWS) kulakiçi kulaklıkları, HiFi sesin yanı sıra “amiral gemisi düzeyinde” gürültü azaltma özelliği ile dikkat çekiyor. True Wireless Earphones 3’ün yanı sıra akıllı telefon satıcısı, Xiaomi 12 serisi lansmanında Xiaomi Watch S1’i piyasaya sürecek. Yeni akıllı saat dairesel bir ekranla gelecek ve metalik bir yüzeye sahip olacak.

Xiaomi True Wireless Earphones 3’ün Çin’de piyasaya sürüldüğünü duyurmak için Xiaomi, Weibo’da bir teaser yayınladı ve kullanıcıların yeni modele bir göz atmasına izin verdi. Kulakiçi kulaklıkların silikon tabanlı kulak uçlarına ve gürültü azaltma için bir dizi mikrofona sahip olduğu görüldü. Yeni Xiaomi kulaklıklar genel tasarımının yanı sıra şarj kutusu da bu yılın başlarında Çin’de piyasaya sürülen Xiaomi Buds 3 Pro ile gelenler ile büyük benzerlikler taşıyor.

Xiaomi, yeni kulakiçi kulaklıklarının müşterileri çekmek için “amiral gemisi düzeyinde” gürültü azaltma ve HiFi ses kalitesi dahil bir dizi gelişmiş özellik sunacağını iddia ediyor.

True Wireless Earphones 3’e ek olarak şirket, Xiaomi Watch S1’in lansmanını duyurdu. Akıllı saatin, güçlü bir yapıya ve dairesel bir tasarıma sahip, birinci sınıf bir seçenek arayan iş kullanıcıları ve profesyonelleri hedef aldığı iddia ediliyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Xiaomi True Wireless Kulaklık Piyasaya Sürülüyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör