Chrome Tarayıcınız İçin Hangi VPN Uzantısını Kullanmalısınız?

blank
Chrome Tarayıcınız İçin Hangi VPN Uzantısını Kullanmalısınız?

İçerik: Chrome Tarayıcınız İçin Hangi VPN Uzantısını Kullanmalısınız?

Chrome Tarayıcınız İçin Hangi VPN Uzantısını Kullanmalısınız?

Chrome Web Mağazası’nda hızlı bir arama size yüzlerce sonuç veriyor. Bulacağınız birkaç uzantı muhtemelen sizi dolandırıyor ve verilerinizi çalıyor. Hangi VPN uzantılarının güvenli, güvenli ve kullanımı kolay olduğunu bilmek zor.

Seçim yapmanıza yardımcı olması için güvenebileceğiniz Google Chrome uyumlu ilk 3 uzantıyı sıraladık. Liste, her bir hizmetin güvenliğine, güvenilirliğine ve performansına dayanmakta.

Google Chrome’da neden VPN kullanmalısınız?
Halihazırda bir VPN aboneliğiniz varsa, Google Chrome’da VPN’nizin ek bir uzantısını kullanmaya neden değer olduğunu kendinize sormakta haklısınız. Windows, macOS, iOS veya Android’de indirdiğiniz VPN uygulaması, istisnasız tüm internet trafiğinizi korumanıza izin verir.

Google Chrome’da bir VPN uzantısı kullanarak, VPN bağlantınızı daha iyi kontrol edebilecek ve doğrudan tarayıcınızdan çok daha hızlı bir şekilde etkinleştirebileceksiniz. Diğer şeylerin yanı sıra WebRTC protokol engellemesi sayesinde güvenlik ve gizlilik en üst düzeye çıkarılır.

Chrome VPN’in çalışma şekli, tarayıcı uzantısından veya bilgisayarınızda yüklü olan uygulamadan etkinleştirebilmeniz dışında aynıdır. Ayrıca sunucunuzu ve konumunu seçebileceksiniz, gerçek IP adresiniz gizlenecek ve çevrimiçi veri şifrelemesinden yararlanacaksınız.

Chrome için en iyi 3 VPN uzantısı
Artık bir VPN uzantısının ne olduğunu ve Chrome’un ne için kullanıldığını bildiğinize göre, bir tane yükleyebilirsiniz. Çok çeşitli seçeneklerle karşı karşıya kalarak ve size yardımcı olmak için Google Chrome için en iyi 3 VPN uzantısının bir sıralamasını yaptık.

ExpressVPN, Google Chrome için en iyi VPN’lerden biridir. Dünyanın her yerindeki bağlantılarınızı güvenli hale getirmeyi kolaylaştıran binlerce sunucuya sahiptir. Chrome tarayıcı uzantısından VPN sunucularına anında bağlanabilirsiniz.

Chrome uzantısını saniyeler içinde yükleyebilirsiniz. Chrome Web Mağazası’ndan veya ExpressVPN web sitesinden edinilebilir. İndirdikten sonra, arayüz basit ve kullanımı kolaydır. En hızlı sunucuya bağlanmak veya belirli bir ülkeyi aramak için bağlan düğmesine tıklayabilirsiniz. Bu nedenle, ExpressVPN, kişisel verilerinizin çevrimiçi olarak korunmasını sağlamak için gelişmiş şifrelemeye sahiptir.

blank

NordVPN, İnternet kullanıcıları arasında popüler olan bir Sanal Özel Ağdır. NordVPN, kullanımı kolay uygulamasının yanı sıra 59 ülkede bulunan 5800 güvenli sunucusu sayesinde gelişmiş koruma sunar. NordVPN, ExpressVPN’den biraz daha yavaş olsa bile, Chrome uzantısı kolay ve çok iyi tasarlanmış.

Bu uzantı ile, tüm avantajlarından yararlanabilirsiniz. Google Chrome’dan geçen verileri şifrelemeye ek olarak, coğrafi kısıtlama veya ağla ilgili filtreleme nedeniyle engellenen web sitelerine erişiminiz olacak. Ve en önemlisi, güvenliğiniz bir üst seviyeye çıkacak. Gerçekten de, NordVPN Chrome VPN uzantısı ve WebRTC modülünün otomatik olarak engellenmesi, IP adresinizin sıfır sızıntısını garanti eder. Kimliğiniz ne olursa olsun güvence altına alınacak ve ISS’niz sizi izleyemeyecektir.

Bu uzantı, en iyi Chrome VPN uzantıları sıralamasının bir parçasıysa, bunun nedeni CyberSec seçeneğini sunmasıdır. Bu özellik, tehlikeli olabilecek istilacı reklamları ve siteleri engellemenizi sağlar. Hiç korkmadan internetin tadını doyasıya çıkarabileceksiniz.

Surfshark, ExpressVPN ve NordVPN ile karşılaştırıldığında nispeten yeni olsa bile, bu onun başarıya ulaşmasını engellemedi. Çok basit bir uygulamadan işlemeye kadar eksiksiz ve kaliteli bir hizmet sunar. Surfshark’ta memnun edecek her şey var.

blank

Surfshark uygulaması gibi, Google Chrome için ücretli uzantısının kullanımı yeni başlayanlar için bile çok kolay. Sadece iki tıklama ile tam bir anonimlik ile göz atabilir, IP adresinizi değiştirebilir ve sunucularından birine bağlanarak erişilemeyen içeriğin engellemesini kaldırabilirsiniz. Yaklaşık 60 ülkede 1000’den fazla sunucuyla ve Netflix engellemesini kaldırma yeteneğinin yanı sıra mükemmel hız performansına sahiptir.

Chrome’daki Surfshark uzantısı, sağlayıcının tüm Sanal Özel Ağ sağlayıcıları arasında önemli bir unsur olan kayıt tutmama politikası sayesinde kusursuz gizliliği garanti eder. Uzantıdan, istenmeyen reklamlardan kurtulmak, izleyicileri ve kötü amaçlı yazılımları engellemekle ilgilenen CleanWeb işlevini de etkinleştirebilirsiniz. Surfshark’ın etkin olması koşuluyla, Kill Switch acil durum engelleme ile birlikte Google Chrome’da güvende olursunuz.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Chrome Tarayıcınız İçin Hangi VPN Uzantısını Kullanmalısınız?

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör