Opel, Vivaro-e İle Hidrojen Yakıt Geleceğine Yatırım Yapacak

blank
Opel, Vivaro-e İle Hidrojen Yakıt Geleceğine Yatırım Yapacak

İçerik: Opel, Vivaro-e İle Hidrojen Yakıt Geleceğine Yatırım Yapacak

Opel, Vivaro-e İle Hidrojen Yakıt Geleceğine Yatırım Yapacak

Alman üretici Opel, yeni nesil hafif ticari araç modeli Vivaro-e HYDROGEN’i ilk profesyonel filo müşterisine sunmaya hazırlanıyor. Hidrojen yakıt hücreli elektrikli araç teknolojisine sahip, 3 dakikada şarj olabilen ve 400 km’den fazla menzil sunan Vivaro-e HYDROGEN, Almanya’nın dünyaca ünlü elektrik şirketi Miele’nin araç filosuna dahil olmak için üretim bandından çıktı. İçten yanmalı versiyonlarında olduğu gibi 6,1 metreküpe kadar kargo hacmi ve 1.000 kg taşıma kapasitesi sunan Opel Vivaro-e HİDROJEN, 4,95 metre ve 5 olmak üzere iki farklı gövde uzunluğu ile tercih edilebiliyor. Opel Vivaro-e HİDROJEN, güvenlik özellikleri, zengin multimedya ve navigasyon kullanımı ve daha birçok özelliği ile konforlu ve verimli bir kullanım sunuyor. Model, Almanya’nın Rüsselsheim kentindeki Opel Genel Merkezi’nde bulunan tesislerde üretiliyor.

Opel, elektrifikasyon yolundaki hamlesini tüm hızıyla sürdürerek somut adımlar atmaya devam ediyor. Yakın zamanda yeni nesil hafif ticari araç Vivaro-e HYDROGEN’i geliştiren Opel, yenilikçi yakıt teknolojisi, menzili, motor özellikleri, ebat seçenekleri ve sahip olduğu yenilikçi yakıt teknolojisi ile ticari araç kullanıcıları ve profesyonel filo müşterilerinin ilgisini çeken ilk filo siparişini aldı. kapasite. Bu kapsamda Almanya’nın dünyaca ünlü elektrikli ev aletleri üreticisi Miele, Opel Vivaro-e HYDROGEN’in ilk müşterisi oldu.

Opel CEO’su Uwe Hochgeschurtz ve Opel Araç Geliştirme Başkanı Marcus Lott, ilk Opel Vivaro-e HYDROGEN’in üretim hattından boşaltılması kapsamında Rüsselsheim tesisinde düzenlenen törene katıldı. Törende konuşan Opel CEO’su Hochgeschutz, “Yeni Opel Vivaro-e HYDROGEN ile sürdürülebilir ulaşım hamlemizde yeni bir sayfa açıyoruz. “Bu akıllı konsept, hidrojen yakıt hücresi sisteminin avantajlarını en çok satan hafif ticari aracımızın çok yönlülüğü ve yetenekleriyle birleştiriyor.” Opel Araç Geliştirme Müdürü Marcus Lott şunları söyledi: “Yeni Vivaro-e HYDROGEN, filo müşterilerinin gereksinimlerini mükemmel bir şekilde karşılıyor. Hidrojen yakıt hücreli ticari araç, sıfır emisyonla uzun mesafeler sürmek ve aküleri yeniden şarj etmek için zaman kaybetmeden daha büyük yükleri taşımak için ideal çözümdür. Opel Vivaro-e HYDROGEN, özellikle ticari kullanım için sıfır emisyonlu taşımacılığı geleceğe taşıyor.” dedi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Opel, Vivaro-e İle Hidrojen Yakıt Geleceğine Yatırım Yapacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek. Extreme E’nin kardeş şampiyonasının 2024’te başlaması bekleniyor. …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör