Realme GT 2 Pro, 50 Megapiksel Arka Kamera İle Gelecek

blank
Realme GT 2 Pro, 50 Megapiksel Arka Kamera İle Gelecek

İçerik: Realme GT 2 Pro, 50 Megapiksel Arka Kamera İle Gelecek

Realme GT 2 Pro, 50 Megapiksel Arka Kamera İle Gelecek:

Realme GT 2 Pro’nun kamera özellikleri açıklandı ve akıllı telefonun fotoğrafçılıkla ilgili birçok özelliğe sahip olması bekleniyor. Weibo’daki iki ayrı gönderide Realme, akıllı telefonun, ikisinin 50 megapiksel sensör olacağı üçlü bir arka kamera kurulumuna sahip olacağını açıkladı. Normal Realme GT 2, Realme GT 2 Pro ve Realme GT 2 Master Edition olmak üzere üç farklı modeli olması beklenen Realme GT 2 serisi, 4 Ocak’ta Çin’de piyasaya sürülecek.

Realme’nin Weibo’daki ilk gönderisine göre, Realme GT 2 Pro, optik görüntü sabitleme (OIS) özellikli 50 megapiksel Sony IMX766 birincil kameraya sahip olacak. İkinci sensör de 50 megapiksel olacak ve 150 derecelik görüş alanı sunan bir lensle eşleştirilecek. Realme, bu kadar geniş açılı kameraya sahip dünyanın ilk akıllı telefonu olacağını söylüyor.

İkinci Weibo gönderisinde Realme, GT 2 Pro’daki Microscope 2.0 adı verilen üçüncü kamera sayesinde çok düşük ışıta aşırı mikro görüntüler yakalayabiliyor. Önceki tahminler, üçüncü kameranın mikro lensle eşleştirilmiş 2 megapiksel sensöre sahip olacağını öne sürmüştü.

Bu arada, tipster Digital Chat Station, Realme GT2 Pro’nun mikroskop lensinin alan derinliğini 4 kat ve nesne mesafesini yaklaşık 2 kat artırdığını bildirdi. Tipster ayrıca kameranın cilt ve su gibi içerikleri de algılayabildiğini iddia ediyor. Realme GT 2 Pro’nun diğer özellikleri arasında, normal geniş açılı kameralara kıyasla daha fazla alan yakalamak için son derece geniş açılar çekmek için kullanılan bir Balık Gözü Modu bulunuyor.

Ayrıca, Realme’nin Weibo’da yayınladığı görsel teaser, telefonun kamera modülünü imzalı olarak gösteriyor. Yeni tasarım Realme tasarım stüdyosu ve Japon tasarımcı Naoto Fukasawa tarafından ortaklaşa tasarlanan Realme GT 2 Pro Master Edition olabilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Realme GT 2 Pro, 50 Megapiksel Arka Kamera İle Gelecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör