Citroën, My Ami Buggy Konseptini Tanıttı

blank
Citroën, My Ami Buggy Konseptini Tanıttı

İçerik: Citroën, My Ami Buggy Konseptini Tanıttı

Citroën, My Ami Buggy Konseptini Tanıttı:

Citroën My Ami Buggy Concept, eğlence odaklı Ami vizyonunu ortaya koyarken, keyifli bir seyahat arkadaşı olarak da dikkat çekiyor. My Ami Buggy Concept, kapısız gövdesi ve birçok özel aksesuarın yanı sıra özel grafikleri ile iddialı ve çekici bir görünüm sunuyor. Endüstriyel tasarım ve moda gibi otomotiv dışı dünyalardan ilham alan konsept, Citroën stilini özgürce ifade ediyor. My Ami Buggy Concept, özgür bir tarza sahip ancak hayata sadık kalarak eğlenceli, işlevsel ve çevre dostu yapısıyla herkes için hareketliliği teşvik ediyor.

Citroën My Ami Buggy Concept, hayatın koşuşturmacasından elde edilen değerli zamanın tadını çıkarmak için tasarlanmış son derece özgün bir ulaşım aracı olarak öne çıkıyor. Citroën mühendisleri, güçlü bir karaktere sahip, elektrikli ve kullanımı kolay bir araç arayanlar için orijinal Ami Buggy konseptini yarattı. Konsept oldukça basit ama işlevsel. Citroën My Ami Buggy Concept, yollarda özgürce hareket etmek isteyen maceracı kullanıcılara hitap ediyor. Konsept, sahilde veya doğada hayatı kolaylaştıran pratik bir eğlence aracı olarak tasarlandı.

Panoramik tavan, aydınlık ve ferah bir iç mekan sağlarken, kapıların olmaması havadar bir kabin yaratıyor. Elektrikli güç aktarım sistemi ise sessiz ve emisyonsuz sürüş ile çevreci bir duruş sergiliyor. Ami Buggy Tasarımcım Samuel Pericles, yeni konsept araç hakkında; “Benim Ami Arabam, araba olmayan Ami projesine uygun bir konsept. Günlük hayatı kolaylaştıran havalı bir ürün haline getirdik. Eğlenceyi işlevsellik, ergonomi ve estetikle çok iyi harmanladık. Örneğin akıllı telefon tutucu için birçok ölümsüz tasarımı hayata geçiren tasarımcılardan ilham aldık.” dedi.

Derin dişli geniş tekerlekleri üzerinde güvenle yükselen My Ami Buggy, ön ve arka koruma çubukları, jant kapakları, far ızgaraları, tamponlar ve koruyucu çerçeveleri ile maceracı bir duruş sergiliyor. Görünüm, yeniden şekillendirilmiş çamurluk jantları ve kapıların alt kısmındaki silindirik korumalarla zenginleştirilmiştir. Portbagaj ve stepne, konseptin maceracı ruhunun altını çiziyor. Tüm bu dekoratif unsurlar siyah renkte uygulanır. Ön taraftaki LED ışık şeridi, gece veya siste kullanımı kolaylaştıran maceracı bir dokunuş katıyor. Taşınabilir hoparlörden gelen ses ve LED şeridin yaydığı ışık kamp atmosferini destekler. Kapılar, kötü hava koşullarında ek koruma için kapatılabilen şeffaf su geçirmez kanvas panellerle değiştirilir. Kanvas paneller, yolcu bölmesini kapatmak için fermuarlarla donatılmıştır. Bu pratik koruyucu perdeler çıkarılabilir, sarılabilir ve özel saklama torbalarında koltukların arkasında saklanabilir. Ön camdaki çıkıntı, olumsuz hava koşullarında koruma sağlar ve güneş ışınlarına karşı gölge oluşturur. Geniş sırtlı çamur lastikleri ve mat altın ofset tekerlekler, tüm yüzeylerde iyi yol tutuşu ve artırılmış denge sunar.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Citroën, My Ami Buggy Konseptini Tanıttı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek. Extreme E’nin kardeş şampiyonasının 2024’te başlaması bekleniyor. …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör