iPhone SE 3’ün Teknik Özellikleri Açıklandı

blank
iPhone SE 3'ün Teknik Özellikleri Açıklandı

İçerik: iPhone SE 3’ün Teknik Özellikleri Açıklandı

iPhone SE 3’ün Teknik Özellikleri Açıklandı:

Apple iPhone SE 3, bir rapora göre yakında deneme üretim aşamasına girecek. Akıllı telefonun, şirketin A15 Bionic SoC’si tarafından desteklenmesi bekleniyor. Rapora göre, 3GB RAM ve 5G bağlantısı ile gelebilir. Akıllı telefonun özellikleri de bir raporla paylaşıldı ve telefonun lansmanı gelecek yıl bahara ertelendi. Son zamanlarda, JP Morgan analistleri, yaklaşmakta olan iPhone SE 5G’nin bir milyardan fazla premium olmayan Android kullanıcısını çekme potansiyeline sahip olduğunu söyledi.

iPhone SE3’ün Özellikleri
Tedarik zinciri kaynaklarından alıntı yapan ITHome tarafından hazırlanan bir raporda, Apple, yakın gelecekte iPhone SE 3’ün deneme üretimini yapmak üzere dendi. 4.7 inç Retina HD LCD ekran ve gömülü parmak izi sensörlü bir Ana Sayfa düğmesi ile donatıldığı söyleniyor, bu da Face ID’den yoksun olabileceğini gösteriyor. Telefon, tek, geliştirilmiş 12 megapiksel kamera sensörü ve harici bir X60M 5G ana bant çipi ile geldiği söyleniyor. 3GB RAM ile eşleştirilmiş Apple A15 Bionic SoC ile donatıldığı iddia ediliyor ve daha büyük bir varyantın 4GB RAM ile gelmesi bekleniyor.

Daha önce bir rapor, yaklaşmakta olan Apple iPhone SE’nin Qualcomm Snapdragon X60 5G modem çipini de içerebileceğini ve üretiminin Aralık 2021 civarında başlayacağını belirtmişti. Ticari lansmanın 2022 baharında yapılması bekleniyor. İddia edilen bir iPhone SE Plus varyantı hakkında bir rapor Apple’ın 6.1 inç ekranlı bir model üzerinde çalıştığını söyledi. Bu model 2023’te piyasaya sürülebilir ve muhtemelen bir çentik yerine delikli bir ekrana sahip olacak.

Apple iPhone SE 3 5G’den bahseden JP Morgan analistleri, telefonun Apple’ın orta seviye akıllı telefon pazarını hedeflemesine izin vereceğini ve yaklaşık 1,4 milyar düşük ve orta seviye Android telefon kullanıcısını cezbetme potansiyeline sahip olduğunu söylediler.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: iPhone SE 3’ün Teknik Özellikleri Açıklandı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör