Samsung Exynos 2200 Resmi Olarak Tanıtıldı

blank
Samsung Exynos 2200 Resmi Olarak Tanıtıldı

İçerik: Samsung Exynos 2200 Resmi Olarak Tanıtıldı

Samsung Exynos 2200 Resmi Olarak Tanıtıldı:

Samsung, yaklaşan 11 Ocak duyurusu öncesinde Exynos 2200 olarak adlandırılması beklenen bir sonraki amiral gemisi akıllı telefonunu tanıttı. Şirket, resmi Twitter hesabı üzerinden yaklaşmakta olan yonga setinin bir tanıtım videosunu paylaştı.

Güney Koreli teknoloji devi, klibi resmi YouTube kanalında da paylaştı. Teaser’ın, Samsung’un yaklaşmakta olan SoC’sinin adını bile çok fazla açıklamadığını belirtmek gerekiyor.

The Verge tarafından hazırlanan bir rapora göre, yeni yonga seti, Xbox Series X, PlayStation 5 ve AMD’nin RX 6000 serisi grafik kartlarındaki yeni nesil grafiklere güç vermesiyle tanınan AMD’nin RDNA 2 grafik mimarisi tarafından desteklenen bir GPU’ya sahip olacak.

2021 Exynos 2100’ün halefi olarak Exynos 2200, 11 Ocak 2022’de piyasaya sürülecek.

Bildirildiğine göre Exynos 2100, varsayılan Samsung Galaxy S22 ve Samsung Galaxy S22 Ultra dahil olmak üzere 2022’de Samsung’un en güçlü telefonlarından bazılarına güç sağlayacak.

Samsung Galaxy S22 Ultra’nın görselleri Twitter’da görüldü. Samsung, yaklaşmakta olan serinin herhangi bir detayını henüz açıklamadı. En son görüntüler, yaklaşmakta olan akıllı telefonun bir S Pen yuvasına sahip olacağını ve onu şirketin Galaxy Note serisine yaklaştıracağını gösteriyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung Exynos 2200 Resmi Olarak Tanıtıldı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör