Suzuki Burgman 400, Türkiye’de Satışa Sunuldu

blank
Suzuki Burgman 400, Türkiye'de Satışa Sunuldu

İçerik: Suzuki Burgman 400, Türkiye’de Satışa Sunuldu

Suzuki Burgman 400, Türkiye’de Satışa Sunuldu:

Motosiklet dünyasının en önemli ve ikonik “Maxi-Scooter” (big scooter) modellerinden biri olan Suzuki Burgman 400, ileri teknolojilerle yenilendi. Konfor, kullanışlılık ve sportif kullanımı bir arada sunmayı başaran Suzuki motosiklet ailesinin büyük scooter modeli Burgman 400, 400 cc, su soğutmalı, dört zamanlı, 4 zamanlı, 4 zamanlı motora yapılan optimizasyon ile Euro 5 emisyon standartlarına uyumlu hale geldi. DOHC, tek silindirli, yakıt enjeksiyonlu motor. gelmek. Ayrıca, daha sportif, aynı zamanda daha şık ve akıcı bir sürüş deneyimi sağlayan çift ateşleme teknolojisi gibi teknolojik iyileştirmeler hayata geçirildi. Burgman 400, yeni kusursuz çekiş kontrol sistemi ile en üst düzeyde güvenlik sunuyor. Yenilenen model, Doğan Trend Otomotiv güvencesi ile 169.900 TL satış fiyatıyla Suzuki Türkiye bayilerinde de bulunuyor.

İlk kez 1998’de piyasaya sürüldüğünde, hacimli scooterlar için yeni bir pazara öncülük eden Suzuki Burgman 400, konfor, güç, geniş saklama alanı ve zarif tasarımı ile şehirde olduğu kadar hafta sonu kaçamakları için de ideal bir arkadaştır. kazanIt yenilenen özellikleriyle itibarını daha da genişletiyor. Japon üretici Suzuki’nin ülkemizdeki tek distribütörü Doğan Trend Otomotiv ile Türkiye yollarına çıkan Burgman 400, yepyeni özellikleriyle bir kez daha dikkatleri üzerine çekiyor. Güncellenen motoruyla Euro 5 emisyon normlarına uyumlu hale gelen model, çarpıcı tasarım çizgileri, yüksek verimliliği, konforlu yapısı ve dinamik sürüş özellikleriyle dikkat çekiyor.

Burgman ailesinin en eski modeli Burgman 400, hafif ve kompakt bir gövde sunarken lüks, kalite, konfor ve performans konusundaki itibarını korumaya devam ediyor. 400 cc su soğutmalı, dört zamanlı, DOHC, tek silindirli, yakıt enjeksiyonlu motorun optimizasyonu ile bu iddiasını sürdürüyor. Optimize edilmiş yanmanın katkısıyla silindir kapakları, pistonlar, enjektörler dahil revize edilmiş motor bloğu; İyileştirilmiş gaz tepkileri ve dengeli düşük-orta hızda tork üretimi ile yüksek devirde daha yumuşak bir sürüş ve daha performanslı bir sürüş sunar.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Suzuki Burgman 400, Türkiye’de Satışa Sunuldu

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek. Extreme E’nin kardeş şampiyonasının 2024’te başlaması bekleniyor. …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör