OnePlus 10 Pro’nun Tanıtım Videosu Yayınlandı

blank
OnePlus 10 Pro'nun Tanıtım Videosu Yayınlandı

İçerik: OnePlus 10 Pro’nun Tanıtım Videosu Yayınlandı

OnePlus 10 Pro’nun Tanıtım Videosu Yayınlandı:

OnePlus 10 Pro, şirketten resmi bir duyuru öncesinde resmi bir tanıtım videosunda görüldü. Video, akıllı telefonu farklı açılardan gösteriyor ve yaklaşmakta olan OnePlus 10 Pro akıllı telefonun tasarımıyla ilgili önceki tahminlerle uyumlu görünüyor. OnePlus 10 Pro’nun ayrıca videoda Hasselblad markasıyla birlikte gösterilen büyük bir kamera modülüne sahip olduğu görülüyor. Çıkış tarihi yaklaşan akıllı telefon da yakın zamanda Geekbench Test’te görüldü ve bu da telefonun özelliklerine biraz ışık tuttu.

blank

Teknoloji yazarı Mayank Kumar tarafından Twitter’da paylaşılan tanıtım videosuna göre, yaklaşan OnePlus 10 Pro akıllı telefon, üç kamera sensörüne sahip büyük bir arka kamera modülüne sahip. OnePlus 10 Pro, 48 megapiksel birincil kamera, 50 megapiksel ultra geniş açılı kamera ve 8 megapiksel telefoto lens ile piyasaya sürülecek.

Tipster tarafından paylaşılan video, tıpkı selefi gibi kamera modülünde Hasselblad markasının varlığını gösteriyor. Akıllı telefon ayrıca ek kamera özellikleri sunabilecek bir “P2D 50T” sensörüne de sahip olacak. Öne bakan kamera sensörü, ekranın sol üst köşesinde bulunuyor ve OnePlus, akıllı telefonu 32 megapiksel selfie kamerası ile sunmayı planlıyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: OnePlus 10 Pro’nun Tanıtım Videosu Yayınlandı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

iPhone’lar Casusluk Cihazı Olarak Kullanılabiliyor Mu?

iPhone’lar Casusluk Cihazı Olarak Kullanılabiliyor Mu? İnternet, iPhone’larda daha önce bilinmeyen bir özelliğin kullanılmasıyla şaşkına …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör